Everytime Car Rental Limuzin ve Lüks Araç Kiralama

Çağlayan mahallesi Barınaklar bulvarı No:20, Muratpaşa, Antalya ,Türkiye

Detaylar

Everytime Car Rental Limuzin ve Lüks Araç Kiralama

Everytime İngiltere'den sonra şimdi Türkiye'de. 90'lı yılların başında İngiltere'de kurulan firmamız 2015 senesi itibariyle Antalya'da ilk şubesini açmış bulunmaktadır.
Yılların verdiği tecrübe ile sadece LÜX'ü kiralayan firmamızın bu günlere gelmesi, yaptığı işte gösterdiği hassasiyet ve işine duyduğu ilk günkü heyecandan başka bir şey değildir.Firmamız sadece LÜX'ü kiralamakla kalmaz bunun yanı sıra kiralama sonrası hizmetlerini sorunsuzca yerine getirmeyi taahüt eder.

Sizi asla yolda bırakmaz!

Firmamızdan aracınızı kiraladıktan sonra 7/24 bizlere ulaşabilirsiniz.Karşılaştığınız herhangi bir problemin çözümü için sadece bizi aramanız yeterli olacaktır. Konusunda uzman ve deneyimli personelimizle kiralama yaptığınız süreci elimizden geldiğince sorunsuz geçirmeniz ve LÜX'ün gerekliliklerinden olan huzuru yaşamanız için çalışırız.


Bu araçlardan biri tam size göre!

Everytime rent a LÜX bünyesinde bulundurduğu 40 farklı model ve 300'e yakın araç ile her zevke hitap etmektedir. İstediğiniz bir Hummer H2 yada Bentley Continantel olabilir, Bir Mini Cooper ile şehrin altını üstüne getirmek veya Ferrari 458 Italia ile hızın doruklarını zorlamak isteyebilirsiniz, bu sadece size kalmış.

Everytime Car Rental Limuzin Kiralama Lüks araç kiralama, limuzin, hummer limuzin, limo, limousine, lüks araç kiralama, mercedes kiralama

Harita

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori:

Anahtar Kelimeler