Frd Elektronik Panjur İçi Çakar

Başakşehir Mah. 1.Etap Sancak Sokak A13 Blok No:7, Başakşehir, İstanbul ,Türkiye

Detaylar

Frd Elektronik Panjur İçi Çakar

Firmamız Elektronik,Otomotiv,Plastik yan sanayi ürünleri yapan firmalara teknik ve bilimsel çözümler üretmektedir. O günden bu yana firmamız ürün imalatı yapan firmaların güvenerek çalıştıkları bir firma olma başarısına ulaştı. Bu bir tesadüf değildir, tam aksine bu başarı, azimli çabalarımızın, bu alandaki düzenlemelerle ilgili sahip olduğumuz bilgi birikiminin, cihazlar ve bunların üretimiyle ilgili geniş çaplı deneyimlerimizin, ARGE, müşteri iadeleri gibi birçok konuda verdiğimiz uzman danışmanlık hizmetlerinin bir sonucudur. Ekibimizin cana yakın, samimi ve erişilebilir olduğunu göreceksiniz ve herhangi bir sorunuz olduğunda hiç çekinmeden rahatlıkla bizi arayabilirsiniz!

Geniş kapsamlı araştırma kapasitemizle sizlere en iyi hizmeti vermek yolunda çalışıyoruz. Elektronik,Otomotiv,Makina,Tekstil Sektöründe yıllardır tercih edilen ve satış sonrası destediğimizdende müiretirilerimizin memnuniyetinden bugünedek tam not aldık.
Geniş kapsamlı ürün yelpazemizden oluşan tepelambası, panjuriçi çakar, panjuriçi ikaz sstemi, tepe lambaları, şarjlı tepe lambaları, enjeksiyon baskı kalıpları, zamak kalıpları, başakşehir, ikitelliihalkalı, güneşli, kayaşehir, bahçeşehir civarında oto kiralama, rent a car hizmeti, tekstil baskı ürünleri, halı yıkama makinaları, otomatik halı yıkama ve sıkma makinaları ürünlerimizle yıllardır sektöre hizmet veriyoruz.Ürünlerimiz bireysel ve kurumsal taraflarca dünya çapında uzun yıllardır kullanılmaktadır ve biz piyasadaki en zorlayıcı talepleri bile karşılayacak engin bir deneyime sahibiz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun, en güvenilir ve en uygun maliyetli çözümleri sağlamak için çeşitli teknolojileri kullanmaktayız.

tepe lambası, panjuriçi çakar, panjuriçi ikaz sistemi, tepe lambaları, şarjlı tepe lambaları

Harita

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori:

Anahtar Kelimeler