FuelGuard Yakıt Güvenlik ve Koruma Sistemleri

İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Demirciler San. Sit. C5 Blok No: 25700, Başakşehir, İstanbul ,Türkiye

Detaylar

FuelGuard Yakıt Güvenlik ve Koruma Sistemleri

Firmamız;

FuelGuard Yakıt Güvenlik ve Koruma Sistemleri mazot veya benzin ile çalışan tüm araç grupları en çok gider kaleminin yakıt olduğunu düşünürsek firmamız Fuel Guard markalı ürünler ile mazot giderlerine kesin çözümler sunarak mazot hırsızlığının önüne geçmiştir.

Tamamını Türkiye’de geliştirip, modern tesislerinde üretim yapan, Ar-Ge çalışmaları ile teknolojiyi sürekli takip eden, Eren Teknik, aynı zamanda bu yıl 5.si düzenlenen yılın lojistik atlasları yarışmasında “YAKIT GÜVENLİK SİSTEMLERİ” konusunda yılın proje ödülünün de sahibi olmuştur.

Uzman mühendis kadrosu, Yıldız Teknik ve İstanbul Üniversitelerinin tekno parkında yer alan Ar-Ge merkezleri ve sürekli yenilikçi ruhu ile Türkiye de lider firmadır.2014 yılında başlatmış olduğu Ar-Ge çalışmaları ile mekanik çözümlerin elektronik sistemlere uyumlu projesini başlatarak Türkiye ve Dünya da bir ilke imza atmıştır. İnovatif ürünler ile araç takip firmalarının mevcut sistemlerine uyumlu ürün grupları ile hizmet vermeye başlamıştır.

Bu konuda Türkiye’nin lider araç takip operatörü ile Yakıt Güvenlik Sistemleri konusunda çalışmayı arzu etmekteyiz. Tarafınıza sunmuş olduğumuz iş modeli her iki firmaya ciddi kazanç ve yenilik sağlayacağı kanaatindeyiz.

Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.

FuelGuard Yakıt Güvenlik ve Koruma Sistemleri, iş makinası mazot, otobüs mazot, kamyon mazot, tır mazot, mercedes mazot koruma kapağı, araç yakıt hırsızlığını engelleyen sistemler, fuel guard, fuel safety, fuel productor, mazot çalınmaları, yakıt çalınmaları,

 

 

Harita

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori:

Anahtar Kelimeler