Furkan Böcek Ilaçlama

avcılar/istanbul, İstanbul ,Türkiye

Detaylar

Furkan Böcek Ilaçlama
ilaçlama alanlarımız ve fıyatlarımız : ev, işyerleri, oteller, okullar, devlet daireleri, lokanta ve restaurantlar, kafe ve barlar, fabrikalar, bakkal ve marketler, her türlü depolar, ofis ve işhanları, bahçe ve açık alanlar, gemiler ve tekneler

ilaçlama hizmetleri genel olarak her ortamda aynı olmasına karşın zaman zaman ilaçlamanın yapılacağı ortamlara göre verilecek hizmetler değişkenlik gösterebilmekte ve farklı yöntemler kullanılmaktadır.

ilaçlama fıyatlarımız mesafe ve yapılacak yerin metrekarelerine göre degişiklik gösterebilmektedir.istanbul avrupa yakasında ve anadolunun metrobüs düzergahına yakın bölgelerinde hizmet vermekteyiz.

esenyurt jel ilaçlama fıyatları 40 tl den başlamaktadır.
beylikdüzü jel ilaçlama fıyatları 50t l den başlamaktadır.
avcılar jel ilaçlama fıyatları 50 tl den başlamaktadır.
bahçeşehir ilaçlama fıyatları 50 tl den başlamaktadır.
büyükçekmece ilaçlama fıyatları 50 tl den başlamaktadır.
jel ilaçlama mutfak ve evin kapı dolap içi gibi haşerelerin yogun oldugu bölgelere yapılmaktadır. çocukların erişemeyecegi yerlere yapılmaktadır. jel ilaçlamanın kokusu yoktur ve hiçbir sağlık sorunu oluşturmamaktadır gayet güvenli ve sağlık bakanlıgı halk sağlıgı ile mücadele ilaç listesinde bulunmaktadır. güvenle kulanıla bilmektedir.jel ve sıvı ilaçlamanın fıyat farkı normalde aynıdır bağzı yer ve bölgelerde fıyat farkı azda olsa uygulanmaktadır .

güvenilir bir firma ile ilaçlama yaptırıp güven içinde haşerelerden kurtulmak için bizi aramadan ilaçlama yaptırmayınız.

istanbulun her yerine 40 tel den başlayan fıyatlarla jel ve sıvı ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

Harita

2126890572

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori:

Anahtar Kelimeler