garantiaraba-arac-kiralama

bakırköy - kartaltepe, İstanbul ,Türkiye

Detaylar

garantiaraba-arac-kiralama
garantiaraba 1999 yılından beri araç kiralama ve turizm hizmetleri veren bir seyahat acentesidir. globalleşen dünyanın globalleşen ihtiyaçları, günümüzde araç kiralamayı hayatımızın bir parçası haline getirmektedir. gerek şirketlerin, gerekse bireylerin araç ihtiyaçlarını karşılayan firmamız, her sınıf araç ihtiyacınızı karşılamaktadır. araçlarımız 0 - 1 yaş civarında olup kiraladığınız yere teslim veya bulunduğunuz yerden teslim alma değişik alternatifleri de size sunmaktadır ...

garantiaraba misyonumuz ...
kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti ve dürüst çalışma ilkelerini benimseyen garantiaraba yönetimi, geniş araç filosu ve şöförleriyle en kısa sürede müşteri portföyünü geliştirerek ekonomik araç kiralama, lüks araç kiralama, filo kiralama ve ticari araç kiralama üzerine çalışmalarını yoğunlaştırmış ve bu konuda pazarda hak ettiği yeri kazanmıştır. geniş bir araç parkına sahip olan garantiaraba her geçen gün sizlerin desteği ile müşteri portföy’ünü geliştirmektedir. ilke ve politikamızla size hizmet vermekteyiz.

garantiaraba; kalitenin, varılması gereken bir hedeften çok, gelişme ve süreklilik göstermesi gereken bir süreç olduğuna inanmaktadır. bu düşünce çerçevesinde; müşteri memnuniyetini ana hedef olarak benimseyen şirketimiz, aşağıdaki ilkeler doğrultusunda sizlere daha iyi hizmet verebilmek için aşağıdaki kalite politikasını oluşturmuştur:

Harita

02125831977

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori:

Anahtar Kelimeler