Göksim Turknet Adsl

feritselimpaşa cad. sıraevler sok. no:51, İstanbul ,Türkiye

Detaylar

turk.net, türk telekom'un omurgası üzerinden sunulan hizmeti toptan alıp perakende satmak yerine, kendi yönettiği ıp omurgası uzerinden adsl hizmeti sunuyor. bu hizmet gereği belli bir noktaya kadar (trafik teslim noktaları) türk telekom tarafından getirilen internet trafiğinizi türkiye genelinde 28 il ve 33 noktadan turk.net kendi omurgası üzerine alıyor ve kullanıcılarının kendileri icin tasarlanmış yeni nesil ıp omurgası üzerinden internete çıkışlarını sağlıyor. bu sisteme veri akışı erişimi (kısaca vae) deniliyor ve türk telekom ile ilk vae anlaşmasını imzalayan turk.net'in sahibi netone telekom.
altyapımız:

netone telekom, network altyapısına büyük önem veren bir telekom şirketi. tüm türkiye genelinde kendisine ait erişim noktalarını (pop) yine kendisi işletmekte ve fark yaratan yüksek performanslı network altyapısına yatırım yapmaya devam etmekte..
28 il 33 noktada turk telekom ile broadband arabağlantı.
türkiye genelinde adsl ve g. shdsl broadband hizmet.
10 değişik bölgede 1 gb "ttnet port".
20 den fazla network ile (iss'ler, büyük içerik sağlayıcıları) "endirekt peering".
ulusal ve yerel iss'ler, çeşitli banka ve içerik sağlayıcılar ile "direkt peering".
uluslararası transit baglantılar.
frame relay, m-ppp, dsl, ısdn, atm ve diğer tüm bağlantı protokollerini destekleyen yüksek kapasiteli altyapı.
fiziksel ve elektronik güvenlik sistemleri, ups, jeneratör, otomatik yangın belirleme ve koruma sistemi, otomatik temizleme sistemi, iklim kontrolü

Harita

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori: