Gold Şemsiye

E-5 Karayolları üzeri (Torium avm karşısı) Haramidere Sanayi Sitesi J-blok No: 206/207/208, Avcılar, İstanbul ,Türkiye

Detaylar

Gold Şemsiye

Dönmez Grup Ltd. Şti. olarak yıllar önce başlamış olduğumuz şemsiye imalatımıza , plaj minderleri , şezlonglar ve  beach bayrakları gibi plaj sektörü ile alakalı ne kadar ürün varsa hepsini birbirine sırasıyla düzgün bir şekil de ekleyip sektörümüzün dışına hiç çıkmadan bu sektör de yükselmeye çalışmaya devam etmekteyiz.
 
Bir zamanlar şemsiye olarak sadece beach ve otel müşterilerimize verdiğimiz şemsiyelerimiz , şimdiler de bir çok cafe ve restaurant gibi yine turizm mekanlarında da dekoratif amaçlı olarak kullanılmaya başlanmıştır.Buda bizim şemsiye sektöründeki firmaların eskisi gibi sadece yazlık olarak değil artık şemsiye işinin 12 aya çıkması demek olduki buda hepimize ayrı bir heyecan katmış durumdadır.
 
Dönmez grup olarak 1000 m2lik fabrikamızda üretmiş olduğumuz şemsiyelerimizi Türkiye'nin adı geçer birçokfirmasına vermiş olmanın gururuyla şimdilerde de bu işin ihracatını yapıyor durumdayız.
 
Bu yıl dünyanın 8 ülkesine ihracat yapmış olmakla birlikte önümüzdeki senede katılıyoruz.

gold şemsiye, plaj şemsiyesi, bahçe şemsiyesi, plaj şemsiyeleri, cafe şemsiyesi, şezlong, restaurant şemsiyesi, büyük şemsiye,

Harita

02124227491

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Anahtar Kelimeler