Golden Tel Sanayi A. Ş.

İvedik Organize Sanayi 2263. Sokak (719. Sokak) No: 32, Yenimahalle, Ankara ,Türkiye

Detaylar

Golden Tel Sanayi A.Ş. İvedik Organize Sanayi Bölgesinde toplamda 1100 m2 alana kurulu 3 ayrı yerleşkesinde, tel örgü, panel çit, ferforje ve kapı sistemleri üretimini gerçekleştirmektedir. Tel örgü, panel çit imalatı ve çözümleri alanında uzmanlaşmış kadrosu ile müşterilerine yalnızca imalat konusunda değil, satış öncesi danışmanlık hizmetleri, satış sonrası kurulum - montaj hizmetleri ve sonrasında müşteri memnuniyeti ve kalite konusunda siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

 

Asıl olan kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetidir mantığını kurumsal kimliği ile bütünleştiren firma, kazandığı onursal kimlik ile büyüme ve gelişme adımlarını kendinden emin şekilde atmaktadır. Dünya standartlarında üretim yaptığı alanda Ar – Ge ve sürekli iyileştirme çalışmalarını devam ettirerek ürün kalitesini en yukarılara taşırken, üretim maliyetini sürekli düşürerek müşterilerine en iyisini en uygun fiyata bulma imkanını tanımaktadır. Kurumsal kimliği, uzman kadrosu ve kendini geliştirme konusundaki gayret ve çabası ile Türkiye’nin tel örgü ve çit alanındaki en büyük firması olmayı hedeflemektedir.

Kurulduğu ilk andan itibaren kurumsal kimliğinden ödün vermemiş firma tel örgü, panel çit ve baz aldığı diğer ürünlerinin üretimi, satış öncesi danışmanlık hizmetleri, satış sonrası kurulum ve montaj hizmetleri konusunda müşteri memnuniyetini her daim sağlayarak alanında Türkiye’nin en büyük firması haline gelmeyi hedeflemektedir. Golden Tel Sanayi A.Ş.kalite iyileştirme, sürekli iyileştirme ve Ar – Ge çalışmaları ile en iyisini elde etme alanındaki başarısını sürdürecektir.

Golden Tel Sanayi A. Ş. müşterilerine satış öncesinden kurulum montaj ve sonrasına kadar en iyi hizmeti vermeyi ve müşteri memnuniyetini hedefleyerek kurumsal bir firma vizyonuna sahip olmuştur. Yalnızca ürün tesliminde ve montajında değil, sonrasında müşterilerinin her türlü taleplerine ve sorunlarına çözüm bularak bu kimliğinden ödün vermemiştir. Gerekli Ar-Ge çalışmalarına devam ederek ürünlerinde sürekli iyileştirme gerçekleştirmektedir. Bu sayede en iyi ürünü en hızlı ve ekonomik şekilde müşterilerine sunmayı hedeflemiştir.

Harita

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori: