GoldenWax

Pendik, İstanbul 34000 ,Türkiye

Detaylar

GoldenWax

HAKKIMIZDA

İçinde bulunduğu sektörünün öncü firmalarından olan ÖZGÜL KİMYA İC VE DIS. TİC. ’in Oto bakım ürünleri ve oto temizlik kimyasalları kanalında markası olan GOLDENWAX ilk olarak oto bakım ürünleri üzerine yoğunlaşarak ilgili kanalların vazgeçilmez oyuncularından biri oldu. Fırçasız oto yıkama ürünü, pazardan her gecen gün daha fazla pay alarak büyüme oranını, her yıl bir önceki yıla göre  üstünde tutmayı başarmıştır.

GOLDENWAX markası, şu an Yetkili servislerde ve özel servislerde Oto Yıkama ve Benzin istasyonlarında da Pazar payı dikkate alındığında tartışmasız, en ciddi oyunculardan biridir.

GOLDENWAX Ar-ge çalışmalarını bağımsız üniversitelerden aldığı destekle yürütmekte ve müşterilerinin özel ihtiyaçları için özel çözümler üretmeye devam etmektedir. Oto bakım kimyasalları konusunda önder firmalardan olmayı eğitime verdiği destekle sağlam temele dayandırmaktadır. Genç, dinamik kadrosu ile müşterilerinin 7 gün 24 saat hizmetindedir.

ÖZGÜL KİMYA İC VE DIS TİC.’ in “endüstriyel temizlik kimyasalları” markası olan GOLDENWAX, ilk olarak otel, hastane, tekstil, gıda, metal sanayi ve  otomotiv sanayine hizmet vermek amacı ile pazara sunuldu. Oto bakım ürünleri grubunda yapılan çalışmalar sonucu, etkin şekilde otomotiv sektörüne hizmet verilmeye başlandı ve fırçasız süngersiz oto yıkama ürünleriyle pazarda kısa sürede tercih edilen bir marka haline geldi. Portföyünde yaklaşık 80 çeşit ürün bulunuyor. Yoğun Ar-GE desteği ile ürün geliştirme ve iyileştirme çalışmaları aralıksız olarak devam eden GOLDENWAX, Ev Dışı Kullanım müşterilerine hizmet götürüyor.
GOLDENWAX, endüstriyel temizlik, araç bakım, kişisel temizlik, mutfak, genel temizlik ve çamaşır kategorilerindeki ürünleriyle, pazardaki, kalite ve hizmette öncülük beklentilerini eksiksiz bir biçimde karşılamak için gelişmeye devam ediyor.

Politikamız: Endüstriyel temizlik ürünleri ve oto temizlik, bakım ürünleri üreten kuruluşumuz kaliteyi kendine ilke edinmiştir. Üretimimizde kaliteli hammaddelerle kaliteli üretim yapmak tüm çalışanlarımızın ilk hedefidir. Tedarikçilerle birlikte çevreye zarar vermeyen girdileri kullanarak çevre dostu ürünler sunmak Çevre kirliliğini azaltıcı ürünler kullanmak ve çevre kirliliğini azaltmak Yasal Mevzuatlara uyarak bunları kuruluşumuzda uygulamak sürekli iyileşme ve gelişmeyi sağlamak temel politikamızdır.

Misyonumuz: Sektör için yaratıcı projeler üretiriz ve  Ürün kadar, hizmet kalitemizin de en üst seviyede olmasına dikkat ederiz.

Vizyonumuz: Faaliyet gösterdiğimiz sektörde ilk tercih edilen olmak. Geniş ürün gamımızla ilgilendiğimiz pazarda çözüm merkezi olup profesyonel çözümler üreterek değer katmak ve yaratmak… Sektörümüzün küresel pazarında da söz sahibi olmak.

 

Harita

Sosyal Profiller

Çalışma Saatleri Şu an kapalı

Pazartesi : 08:30 - 23:30

Salı : 08:30 - 23:30

Çarşamba : 08:30 - 23:30

Perşembe : 08:30 - 23:30

Cuma : 08:30 - 23:30

Cumartesi : 08:30 - 23:30

Pazar : 08:30 - 23:30

Ek Bilgiler

Anahtar Kelimeler