Grand Group Organizasyon

Eti Mah.Strazburg Cad.No:38/1 Sıhiye, Çankaya, Ankara ,Türkiye

Detaylar

Grand Group Organizasyon 

1998 yılında kurulmuş olan firmamız sektörde var olduğu günden bu yana kısa sürede organizasyon şirketleri arasında yerini almıştır. 

Detay, estetik ve hassasiyet gerektiren faaliyet alanımızda titizlikle yaptığımız çalışmalarımız sonucunda profosyonel, genç ve dinamik ekibimizle başarı da kaçınılmaz olmuştur. 

Faaliyet Konularımız; Düğün&Davet Organizasyonları, Açılış, Toplantı, Fuar, Kongre, Hostes, Manken, Sanatçı Temini, Catering, Mekan Temini, Müzik, Ses, Işık ve Sahne Sistemleri, Çiçekçilik, Animasyon, Palyaço, Havai Fişek Gösterileri, Doğum Günü ve Sünnet Kutlamaları, Bay Bayan Garson Temini, Firma Lansmanları, Kokteyl, Sergi, Konser, Araç Kiralamadır. 

Tüm bu çalışmalar zaman isteyen, detay, titizlik ve estetik gerektiren, dönüşü olmayan ve bir özel güne sığdırılan organizasyonlardır. 

Ekip olarak ilkemiz ;işimize gösterdiğimiz özen, saygı, sevgi ve sürekli gelişim ilkesi ile daima mükemmeli yakalayarak memnuniyetinizi ilk sıralara taşımaktır. 

Hedefimiz; bu sorumluluk duygusu ile tek tek her detayı şekillendirerek kişilere ve kurumlara özel yaratıcı fikirlerle yanınızda olmaktır. Özel günlerinizi organize etmenin telaşını siz yaşamayın. Sadece sevdiklerinizle beraber güzel anların tadını çıkartın

Harita

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori: