Güleçpak Halı Yıkama

1 Yıldız / 1 Oy
Hürriyet Mah. Mithatpaşa Cad. Dinar Sok. No:8, Kartal, İstanbul ,Türkiye

Detaylar

Güleçpak Halı Yıkama

Müşteri memnuniyeti ilkesinden yola çıkarak siz değerli müşterilerimizin sağlıklı ve hijyenik bir ortamda yaşaması için gerekli olan her türlü temizliği uygun ücret karşılığı üstün ekipman ve kaliteli malzeme ile yaparak, Müşterilerimizin firmamızdan memnun bir şekilde ayrılmasını sağlamak esas alınmıştır.

Halı ve kilim temizleme bir uzmanlık alanıdır. İşlem süreci halınızın elemanlarımız tarafından evinizden ya da iş yerinizden alınması ile başlar, alına...n bu halılar öncelikle bir durum tespiti ve incelemeden geçirilir, bu inceleme neticesinde halının cinsi hammaddesi imalat şekli kullanılan boyaların türü akıtma yapıp yapmayacağı yıpranma derecesi ve yırtılma riski, alanında uzman personelimiz tarafından özenle tespit edilerek en uygun temizleme yöntemleri seçilir.

Bu değerlendirme sonucunda gereken işlemler, yıkama fabrikamızda deneyimli personelimiz tarafından uygulanır.gerekli işlemden geçen ve kalite kontrolü yapılan halılar ambalajlanarak siz değerli müşterilerimize sevk edilir.

 

Güleçpak halı yıkama olarak misyonumuz ; müşteri beklentilerini en üst düzeyde karşılayarak tam müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

Sizleri dürüst, güvenilir, tecrübeli, çalışkan kimliğinden ve güler yüzlü hizmetlerimizden yararlanmaya ve de bizi tanımaya davet ediyoruz.

Harita

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Anahtar Kelimeler

Yorumlar 1 TÜMÜNÜ GÖR

elif
elif04-10-2015 01:23ÖS
yok

Hizmet kaliteniz 0 çalışan personelleriniz yetersiz ve saygısız konuşmalarında getrmiyorm halıları gel al gibi ithamlarda bulunuyorlar ve argo kelimeler kullanıyor firmaniz da daha iyi personel calistrmanizi tavsiye ederim