Günsan Madeni Eşya San.Tic.Ltd.Şti.

Gülsan Sanayi Sitesi 52. Cadde No:25 SAMSUN, Samsun ,Türkiye

Detaylar

Günsan Madeni Eşya San.Tic.Ltd.Şti.
günsan olimpik isimli markamızla 1974 yılından beri, kalite ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak ofis mobilyası, oturma grupları, sandalyeler, çalışma-sinema ve konferans koltukları gibi çeşitleriyle kişi ve kurumlara özel projeler ile birçok alanda üretim faaliyetlerini sürdürmektedir.
classstil3 alignjustify firmamız kurulduğu günden bu yana her geçen gün teknolojik altyapısını, geniş ürün çeşitlerini sürekli geliştirerek büyüme hızına emin adımlarla devam etmektedir.
classstil3 alignjustify günsan avrupa ülkelerine ihracat yapmaktadır. sadece ülkemizde değil tüm dünyada sektörel yenilikleri takip ederek en modern ve en çağdaş tasarımları müşterilerine sunmayı hedeflemektedir.
classstil3 alignjustify bölgemizde eksikliğini fark ettiğimiz nikel ve krom kaplama tesisimizi 2006 yılında kurmuş bulunmaktayız. tesisimiz avrupa birliğince örnek proje seçilmiştir. nikel ve krom kaplama işleminde de fason olarak hizmet vermekteyiz.
classstil3 alignjustify amacımız kendi alanımızda başlattığımız öncü çalışmaları sürekli yenilenen teknolojisiyle kendi firmamızı ve bayilerimzi kaliteden ödün vermeden iç ve dış pazarlara taşımaktır
classstil2 alignjustify ''hayat, sevince ve paylaşınca daha güzeldir.'

Harita

3622381868

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori:

Anahtar Kelimeler