Hatayapart Rehberi

yeşilova mh. hatay cd. 63-b serinyol Antakya, Hatay ,Türkiye

Detaylar

hatayapart.com

türkiye’nin değişik yörelerinden gelip mustafa kemal üniversitesi ‘e katılan
öğrencilerin

barınma ve yaşam alanı rehberi olmayı hedefler.
öğrencilerin sinema, tiyatro, gezi ve diğer etkinliklerinin duyurusunu yapmasına imkan tanır.
özel ders almak vermek isteyenlerin ücretsiz ilan vermesine imkan tanır.
ev arkadaşı arayanların ücretsiz ilan vermesine imkan tanır.
part time iş verenile iş arayan öğrencileri buluşturmayı hedefler.
işletmecilerin

bölgemizdeki tüm yatırımcıların işletmelerini (işletme rehberinde) ücretsiz tanıtabileceği, öğrencilerin yurt, apart ve öğrenci sitesi tercihlerinde “vazgeçilmez başvuru kaynağı” olmayı hedefler.
işletmelerin (vitrin ilan) vererek, yurt veya apartınızın normal tanıtım sayfanız dışında, etkin olarak tüm özelliklerinin görsel olanaklardan yararlanılarak, detaylı ve çekici bir biçimde tanıtılarak rakiplerinizin önüne çıkmanıza imkan tanır.
işletmelerin sadece kayıt ve yerleştirme dönemlerinde değil, ek yerleştirme, yatay ve dikey geçiş ile sezon içinde birlikte kaldığı arkadaşı ya da işletmenin kendisinden memnun olmayan öğrencilerin size ulaşabilmesi için, yıl içerisinde boş kalan, boşalan, sezona yetişemeyen yatırımlarınızın bütün yıl boyunca duyurusunu yapma olanağı tanır.
kendi tanıtım sayfası olmayan yada mevcut web sayfasından memnun olmayan yatırımcılara işletmelerini yazılı ve görsel şekilde tanıtacak etkin, dikkat çekici web sayfası hazırlamayı hedefler.
yurt-apartların temel ihtiyaçlarını tedarik edeceği (mutfak ekipmanları, ranza, yatak, beyaz eşya, mobilya, kahvaltılık temin yerleri ve diğer ihtiyaçlarını uygun fiyatlarla giderebileceği kurum ve kuruluşları bir rehber altında toplayıp işletmelerin bilgisine sunmayı hedefler.
yatırımcıların dönemsel personel ihtiyaçlarını karşılayabileceği sürelisüresiz – part time eleman ihtiyacını giderebileceği bir veritabanı oluşturmayı hedefler.
öğrencilerin barındığı bölge ve kampüs etrafındaki gıda, eğlence ve hizmet sektöründe faaliyet gösteren esnafın tanıtım rehberi olmayı hedefler.

Harita

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori: