Hipaş Plastik

SÜLEYMAN DEMİREL BULVARI 23. CADDE HESKOP SANAYİ SİTESİ S1 BLOK ZEMİN:1/2, Başakşehir, İstanbul ,Türkiye

Detaylar

Hipaş Plastik

Firmamız 1978 yılında HİLAL PLASTİK olarak İSTANBUL Süleymaniye’de Plastik Çekmeceli Kutu imalatı ile Sektörde faaliyete başlamıştır. Her zaman ilk ve kaliteli ürünler üretmeyi hedefleyerek kısa zaman içinde büyüyerek yerine sığmamış önce Terazidere’ye daha sonrada İkitelli Organizedeki fabrikasında imalatına Hİ-PAŞ PLASTİK olarak devam etmiştir. 2004 yılında İkitelli Organizede 2. Modern Üretim tesisiyle faaliyete geçmiştir. 2009 ‘da İSTOÇ Showwrom hizmete girmiştir. Yeni hedefimiz 13 500 m2′ lik yeni fabrika ve makina parkımızı faaliyete geçirmektir.

Firmamız yeni mamul ürünleri kullanıcıdan gelen talepleri değerlendirerek veya dünyadaki yenilikleri takip ederek tüketiciye uygun nitelikte ürün sunmaktadır.

Firmamız gerekli olan alt yapı çalışmaları ile AR-GE çalışmalarına önem vermekte ve bu doğrultuda modern bir teknoliye sahip olan kalıphanesi ile kaliteli kalıplar imal etmekte ve kalite kullanım ve dizayn kolaylıkları getirebilecek ürünler üretmektedir.

Yurtiçi ve özellikle Yurtdışı fuarlara katılımcı olarak iştirak ederek. Dışarı açılma politikasını genişleterek devam ettirmektedir. Sektörde kalite ve ürün çeşitliliği olarak lider firma konuma gelmemizi sağlayan siz değerli müşterilerimize minnattarız.

Bizler Kalite ve estetiği birleştirerek daha iyi yerlere gelmeyi kendimize slogan edindik.

Hipaş Plastik, Plastik kutu, kasa, palet, avadanlık, metal dolap, metal stand, şömiz, çöp konteyneri

Harita

02126590386

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Anahtar Kelimeler