Huzur Matbaa & Promosyon

Demirciler Cd. Şerbetçioğlu İşh. No:48, Denizli ,Türkiye

Detaylar

Bir taraftan daha iyi hizmet vermeyi sürdürürken, diğer taraftan sürekli gelişme için ihtiyaç duyduğu heyecan ve dinamizmi korumayı başarıp, topluma, müşterilerine ve çalışanlarına daima olumlu katkıda bulunmaya çalışmaktadır.1996 yılından beri müşteri memnuniyeti ve kaliteyi ön planda tutarak, oturmuş kadromuzla sizlere hizmet vermekteyiz.
     Siparişlerinizi zamanında,kaliteli bir şekilde ve uygun fiyatlarla teslim ederek, kazanmış olduğumuz güvenden kesinlikle taviz vermeden ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri sunmaya devam ediyoruz.
     Kartvizitten, kitaba kadar bireysel ve kurumsal, Broşür, Katalog, Antetli Kağıt, Antetli Zarf basımı gibi kağıt ve karton... üzerine baskı çeşitleriyle hizmet vermekteyiz.
 
"Reklam Bizim İşimiz"
Kurumsallaşma konusunda hızlı bir gelişme gösteren şirketimiz,kısa sürede güçlü bir müşteri ağı ile matbaa konusunda uzmanlığını kanıtlamıştır.Tüm matbaa işleri ve verdiğiniz siparişler kendi makinalarımızda çok uygun fiyat seçenekleriyle yapılmaktadır.
 
"İşimizi İyi Yapıyoruz"
Ekibimizin:tecrübesi,bilgi birikimi ve görsel yaratıcılığı ile,dünyada kullanılan en iyi grafik-tasarım araçları birleştiğinde göze hitab eden orijinal sonuçlar elde ediyoruz.
 
"Zor olanı yapmak daha güzeldir."
Matbaamız, uzun yıllar matbaacılık sektörünün içinde yer almış tecrübeli ve titiz, gelişime açık kadromuzla müşterilerine devamlı kendini yenileme, teknolojiye ayak uydurma ve kalitede en iyiyi yakalama prensipleriyle çalışmalarını sürdürmektedir.

Harita

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori: