istanbul-cevahir-alisveris-ve-eglence-merkezi

büyükdere cad. no: 22 34400 şişli, İstanbul ,Türkiye

Detaylar

istanbul-cevahir-alisveris-ve-eglence-merkezi
istanbul cevahiralışveriş ve eğlence merkezi, avrupanın ve dünyanın en büyük ve önde gelen alışveriş ve eğlence merkezlerinden biri olarak 15 ekim 2005 tarihinde ziyaretçilerine kapılarını açtı.
türkiye’nin en eğlenceli alışveriş merkezi istanbul cevahir, 6 kata yayılan toplam 200’den fazla mağazasıyla ve 2500 araç kapasiteli kapalı otoparkıyla ziyaretçilerine kusursuz bir alışveriş deneyimi sunuyor.
istanbul cevahir alışveriş merkezi’nde vizyon filmleri, leziz tatlar, kapalı temalı oyun parkı alanı atlantis’te sınırsız eğlence; yeni bir yaşam tarzında bir araya geliyor. istanbul cevahir, ziyaretçilerin tüm aile üyeleriyle birlikte yaşayacağı keyifli bir alışveriş ortamı hazırlıyor. istanbul cevahir alışveriş merkezi, dünyanın önde gelen markalarına ev sahipliği yapmanın getirdiği keyifli alışveriş anlayışı, farklı ve ilkleri yaşatan etkinlikleriyle ziyaretçileri için sosyal hayatın içinde vazgeçilmez bir parça haline gelmiştir.
istanbul cevahir alışveriş merkezi, türkiye’nin metropolü istanbul’un stratejik bir noktasında bir noktasında bulunmaktadır. içlerinde koçtaş, ykm, debenhams, teknosa, tepe home, marksspencer ve migros’un da yer aldığı güçlü markalardan oluşan mağaza karmasının yanı sıra organize perakendeciliğinin güçlü ulusal ve uluslar arası markalarının en önemli faaliyet alanlarından biri olarak, yerli ve yabancı ziyaretçilerine yılın 365 günü, 230 mağaza ile hizmet vermeye devam ediyor.

Harita

02123686900

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori:

Anahtar Kelimeler