İstanbul Ekar Otomobil Kiralama ve Seyahat Acentası

Yeni Bosna Merkez Mah. Değirmenbahçe Cad. İstwest Konutları A2A Blok K.1 D.2, Bahçelievler, İstanbul ,Türkiye

Detaylar

Kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti ve dürüst çalışma ilkelerini benimseyerek 2003 yılında kurulan EKAR, kısa ve uzun dönem araç kiralama hizmetlerinin yanı sıra tüm havayolları bilet satışı,otel rezervasyonu gibi yurt içi ve yurt dışı seyahat organizasyon hizmetleri,vize işlemleri ile de müşterilerinin garantili ve 7X24 kesintisiz hizmeti ile yanındadır.

EKAR’ın Adana Merkez olmak üzere, İstanbul,Ankara,Mersin,İskenderun, Osmaniye şehirlerinde ofisleri bulunmaktadır. Profesyonel kadrosu ile Ekar Akdeniz bölgesi pazar payı ve sektör liderliğini muhafaza etmektedir. EKAR, sahada kullanılacak araçlardan, üst düzey yönetici araçlarına kadar çeşitli marka ve modelden oluşan geniş bir ürün yelpazesi sunmakta ve her sınıftan binek araçlar kiralamaktadır.

EKAR,Turizm Bakanlığı denetimine tabii A Grubu turizm ve seyahat acentası ve TOKKDER e üye Rent A Car belgesine sahip bölgesinde ki tek kiralama şirketidir.

Misyonumuz:
EKAR’ın öncelikli hedefi bölgesinde ,sektörünün gelişimi ve kalitesini daha yüksek kalite standartlarına çekmek ayrıca araç kiralama standartlarının geliştirilip uygulanmasını ve saygın bir sektör olmasını sağlayacak çalışmalar yapmak için bu konuda atılacak yenilikçi ve cesur adımları misyon edinmiştir.

Vizyonumuz:
EKAR TURİZM SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ:

  • Müşteri portföyü hızla büyüyen günümüz koşulları ve gelişmelerini takip eden ve sürekli kendini geliştiren organizasyona sahip,
  • Müşterilerine kaliteli ,ekonomik ve güvenilir hizmeti ilke edinen,
  • Satış öncesi ve satış sonrası hizmetleri ile müşterilerin memnuniyetini sağlayan,
  • Eğitim ve motivasyonu arttırıcı etkinlikler ile çalışanların katkılarını arttıran ve her birinin takımın bir üyesi olduğu bilinciyle çalışmalarını sürdüren,
  • Güleryüz,dostluk,çözüm ortaklığı sunan,


Özetle EKAR TURİZM bölgesinde ve sektöründe kaliteli,güvenilir,yenilikçi,sürekli gelişen bir organizasyon olarak çalışmakta ve sağlam adımlarla ilerlemek istemektedir.

Harita

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori: