İstanbul Nakliyat Garajı

Mühürdarzade Han 3. Kat Eminönü, Fatih, İstanbul 34112 ,Türkiye

Detaylar

İstanbul nakliyat firmamız Türkiye’ nin tüm il ve ilçelerine hizmet vermekteyiz. Tüm il ve ilçelerden yükleriniz güvenilir araçlarımızla en hızlı, en uygun fiyatlar ve zamanında alınarak istenilen yere ulaştırılmaktadır. Tüm nakliyat işleri sigortalı olarak yapılmaktadır. Kaza, çalınma gibi sorunlardan uzak kafanız rahat şekilde yükünüzü bize teslim edebilirsiniz. İstenilen zamanda indirileceği yerde olma garantisi ile kafanız rahat olur.

Nakliyesini yaptırmak istediğiniz ancak parça yüük olarak tabir edilen yükleriniz için çok yüksek fiyatlar vermenize gerek kalmadan istanbul nakiyat firmamız ile parça yük paketlerimiz sayesinde en uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz. Taşıtmak istediğiniz yükünüz ne kadar olursa olsun az ya da çok fark etmez firmamız her müşteri ile aynı titizlikle ilgilenir her müşterimize aynı hassasiyetle hizmet verir.

Kalite ve hızlı hizmeti isteyenler için firmamızda taşımacılık hizmeti tüm ayrıntıları ile sunulmaktadır. Çalışanlarımızı özenle seçtiğimiz kadromuzda müşteri memnuniyeti bizim için her şeyden önce gelmektedir. İstanbul da yaşayanlar için Avrupa ve Anadolu yakasına hizmet götüren firmamızda evden eve nakliyat hizmeti birinci sınıf olmaktadır. Eşyalarınızın korunması amacı ile kullandığımız sarf malzemeler ve koruyucu malzemeler birinci sınıf olup her türlü darbe ve çarpmalara karşı koruyucu olmaktadır. Bu sayede nakliyat hizmetini size sunarken istem dışı olacak tüm kazalara karşı eşyalarınız taşıma öncesinden korumaya alınmaktadır. Aynı zamanda ağır ve kırılma tehlikesi olan eşyalarınızı asansörlü taşıma hizmeti ile yeni adresine ulaştırmaktayız. Daha hızlı ve güvenilir hizmet alabilmek adına ambar hizmetini de sunanfirmamızda tüm hizmetler birinci sınıf olup bu hizmetleri firmamızdan en iyi kalitede yararlanabilirsiniz. Nakliye firmaları arasından dikkat çeken kalitemiz ile siz değerli müşterilerimize ne iyi hizmeti sunmaktayız.

Harita

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori: