İstanbul Tesisat

Kocasinanmerkez Mah. Kandilli Sk. 134192 Bahçelievler/İstanbul, İstanbul ,Türkiye

Detaylar

İstanbul Tesisat
evinizi kırmadan su kaçağının yerini buluyoruz. peteklerinizi sökmeden ilaçla temizliyoruz. tıkalı tuvalet, lavabo robotla açıyoruz. firmamız su tesisat sektöründe robotla tıkanıklık açma, bilgisayarlı su kaçak tespit kanal görüntüleme kameraları ile su sızıntı problemleri ayrıca kalorifer tesisat temizliği ve peteklerinizde oluşan tortuların temizliği yapılmaktadır.
firma profili
firmamız 2006 yılında kurulmuş olup 2006 yılından önce sıhhi tesisat ve doğalgaz işleriyle uğraşmaktaydı. firmamız teknolojinin nimetlerinden yararlanarak birçok alanda makine ve kameralarla hizmet vermeye başlamıştır. çeşitli kimyasallar ile tesisatlardaki su sızıntıları onarımını yapmaktadır. temizlik kimyasalları ile kalorifer tesisatı temizliği ve petek temizliği, kırmadan su kaçak tespiti, kanal görüntüleme ve boru hat tespiti işleri yapmaktadır.

internet sitemizde yazılı tüm işleri tek elden yapmaktayız. çalışan tüm personel çocukluğundan beri bu işi yapmaktadır. bu yüzden işleriniz itinalı ve profesyonel bir şekilde yapılmaktadır. su tesisat işlerinizi basite almayın.

alanında uzman kadromuz ve çalışma alanında işin kalitesini arttıran son teknoloji ürünü ekipmanlarımız ile istanbulun tüm ilçelerine hizmet vermekteyiz. suyun geçtiği heryerde biz varız.

bizim için müşteri memnuniyeti çok önemlidir. amacımız müşteriyle bir kez çalışmak değil müşteriyle birden fazla projede çalışmaktır. elemanlarımız bu devamlılığı sağlamak için yeterli eğitimden geçmiştir. ekipmanlarımızın aylık bakımını bizzat kendimiz yaparak iş esnasında müşteriye olumsuzluk yansıtmıyoruz.

kalite politikası
en uygun sistem entegrasyon hizmetlerini müşteri ve çalışan memnuniyetini, sürekli gelişmeyi ön planda tutarak etkin ve verimli bir şekilde sağlamak kalite politikamızdır .

sıhhi tesisat sektörüne küçük yaşlarda başladık. aileden gelen bir meslek olarak bu işi, diğer su tesisatçılardan farklı olarak nasıl yapabiliriz gibi düşünürken teknoloji ile tanıştık. her dairede yaşanan sıkıntıları toplayarak kendimizin geliştirdiği ve hazır piyasada satılan makineler ile bu işe başladık. kaliteyi prensip edinerek müşterilerimize söz verdiğimiz günde ve saatte hizmet verdik. çalışanları giyim kuşamından ahlakına kadar inceleyip sizlerin evine gönderiyoruz. kaliteli malzeme ve ustalarla çalışarak kuruluşundan bu yana hiç usta değiştirmedik.

Harita

2126305016

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori:

Anahtar Kelimeler