Istpek Consultancy

Tower B 2104, Hi Tech building, TianHe bei road, Guangzhou-China, İstanbul ,Türkiye

Detaylar

Istpek Consultancy
firmamızın adı ülkemizin ve çin'in en önemli şehirleri olan istanbul ve pekin'in isimlerinin kısaltılmış halidir. istpek, istanbul'dan pekin'e binlerce yıldır süre gelen tarihi ipek yolunda bir köprü olma misyonunu benimsemiştir.
globalleşen günümüz dünyasında sınırların ortadan kalkması ve dünyamızın ufak bir pazar haline gelmesiyle rekabet en üst düzeye çıkmış bulunmaktadır. gelişmiş ülkelerde bir yandan iletişim teknolojisi hızla gelişirken, diğer taraftan da küreselleşmenin beraberinde getirdiği rekabet şartlarına uyum sağlayamayan firmalar hızla değişen yenidünya düzeninde hak ettikleri yerlere ulaşamayıp ekonomik faaliyetlerini devam ettirmede bir hayli zorlanmaktadırlar.
türkiye pazarı, çin mamülleri açısından hergeçen gün büyümesini devam ettirmektedir. çin'de üretilen bir ürün, genelde onlarca farklı fabrikada ve şehirde üretilmektedir. doğal olarak her bir fabrikanın ürün kalitesi, fiyatı, üretim süresi bir birinden farklıdır. bu noktada çin ile ticaret yapacak olan kişilerin özellikle çin'de ticaret yapmadan önce bir ön araştırma yaptırmaları ve aranan ürünü ve kaliteyi bulduktan sonra, ürünün çin'den çıkana kadar bütün aşamalarının takibini yaptırması genele mal olmuş ve tavsiye edilen bir durumdur. zaten hali hazırda birçok uluslararası, amerikalı, avrupalı, japon ve daha birçok ülkeden danışmanlık firması çin'in farklı şehirlerinde danışmanlık hizmeti vermektedir.
istpek olarak firmalara sunduğumuz belli başlı hizmetlerimiz
-pazar araştırmaları,
-numune gönderleri,
-fabrika ziyaretleri ve ziyaret sonrası raporlama faaliyeti,
-kalite garanti sözleşmesinin firmayla yapılarak tarafınıza bildirilmesi,
-üretim süresi, yükleme, ödeme gibi detayların hazırlanacak olan proforma fatura ile tarafınıza bildirilmesi,
-vermiş olduğunuz siparişlerle alakalı olarak kalite kontrollerinin, ara kontrollerin ve son kontrollerin yapılarak yükleme organizasyonun tamamlanması ve sizle olan bilgi akışının hep üst düzeyde olması olarak sıralıyabiliriz.
rekabetçi fiyatlarla, kalite gerçeğini güven ortamında elde etmek istiyorsanız, sizleri istpek ile çalışmaya bekliyoruz8230

Harita

2126705037

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori:

Anahtar Kelimeler