İsyerlerim.Com Firma Rehberi

46 Sok. No:134, Fahrettin Altay, Karabağlar, İzmir ,Türkiye

Detaylar

Firma Rehberleri ve İşlevleri

 

Firma rehberleri, firmaların isimlerini ve hangi dalda hizmet verdiklerini internet ağı üzerinden, bu firmalar ile iletişime geçmek isteyenleri buluşturan bir platformdur. Neredeyse tüm firmalar, internet üzerinde ürünlerini veya kendi reklamlarını firma rehberi görevini üstlenmiş siteler üzerinde gerçekleştirme gereğini sağlamak isterler.

Araştırmacı internet üzerinden firmanın ismini yazarak, dilediği arama motorlarından firma hakkında detaylı bilgilere ulaşabilir ve detaylı bilgi alabilme imkanını elinde tutar. Firma ilanları sayesinde müşteriler, firmaların telefon numaraları ve e-mail adreslerine tek tık ile ulaşma imkanına sahip olurlar Bu sayede tanıtımı yapılmış firma, müşterilerinin gözünde bir adım öne çıkarak onların gözünde iyi bir izlenime sahip olur.

 

Firma rehberi siteleri; ücretli ve ücretsiz olmak üzere ikiye ayrılmış durumdadır. Firma şirketleri için ücretli veya ücretsiz firma rehberli çok fazla fark etmemektedir. Firma sahipleri, firma rehberleri sayesinde herhangi bir reklama ihtiyaç duymadan daha tasaruflu bir tanıtım yapma imkanına sahip oluyor.

 

Harita

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori: