Kadirteks Tekstil San. Tic. AS.

Yarımburgaz Mh. İnönü Cd. Yıldırım Sk. No:57, Altınşehir, Küçükçekmece, İstanbul ,Türkiye

Detaylar

1986 yılında bayan çeyizlik koleksiyonları hazırlayan firma 1994 yılında bayan iç giyim ürünleri üretim ve ihracatına başlamıştır. Dünyanın birçok ülkesinde bulunan bazı ünlü markalara fason üretim de yapan firmamız, burada edindiği deneyimler ile birlikte 1997 yılında Lingerie Maria ve The Crazy Secret adı altında kendi markasını çıkarmış imalat ve pazarlamasına başlamıştır.

           İşletmemiz, Bay, Bayan ve Çocuk Ev Giyim Ürünleri, pijama ve iç çamaşırı ürünleriyle zengin bir koleksiyon yelpazesine sahiptir. Ürünlerimizin tamamında Kaliteli Türk Pamuğu kullanılmaktadır. Lingerie Maria ve The Crazy Secret koleksiyonları tasarım ve kalıpları firmanın 2. Merkezi olan İtalya’nın Roma şehrindeki deneyimli stilist kadrosu tarafından oluşturulmakta ve tasarlanmaktadır.

           Üretilmesi planlanan her ürün, 3 aylık kullanım ve yıkama testlerinden geçirilmekte, uluslararası kalite standartları şirketlerinden onay alınmakta ve bunun neticesinde seri üretimine onay verilmektedir. Firmanın imalat bantlarında son teknoloji makine ve yarım yüzyıllık Kadir Konfeksiyon tecrübesine sahip kalifiye personellerin emeği ile mamul haline gelmektedir.

           Malzemelerin seçiminde kesinlikle sağlığa zararlı kimyasal maddeler kullanılmamakta ve doğaya geri dönüşüm koşulu aranmaktadır. Bundan dolayı firmamız “oekoteks” belgesi ile onurlandırılmıştır. Ayrıca üretim tesislerinin çalışma şartları ve kontrolleri uluslararası audit firmaları tarafından denetlenmektedir. Koleksiyon dahilindeki ürünlerimiz, sezon boyunca stoklu olarak bulundurulmakta, en geç 1 hafta içerisinde teslimat yapılabilecek düzeyde planlanmakta ve seri olarak üretilmektedir.

           Firmamız belli bir adet olması koşulu ile özel üretimde yapmakta ve bunun için ayrı bir kolleksiyon sunmaktadır. Müşterilerin önereceği modellerde bu kapsamın içerisindedir.

           Kadir Konfeksiyon, Ev giyiminde arzu ettiğiniz her türlü hizmeti vermek adına, faaliyetlerine devam etmekte ve yatırımlarını bu alanda sürdürmektedir. Her türlü bilgi için www.lingeriemaria.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.

 

          Teşekkürler 
          Şükrü Afşin / Yönetim Kurulu Başkanı

Harita

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori: