karaca-metal

i.o.s.b demirciler san sit b 2 blok no 64 ikitelliistanbul , İstanbul ,Türkiye

Detaylar

karaca-metal
1970 yılından bu yana hiç aralıksız müşterilerimize hizmet vermekteyiz. ilk önceleri, karaca metal olarak bayrampaşada hizmet veriyorduk. daha sonra, artan iş hacmimizden dolayı istanbul ikitelli organize sanayi bölgesindeki demirciler sitesine taşınarak ürün çeşitliliğimizi ve hizmet kapasitemizi arttırdık.

2006 yılını yenilenme ve yapılanma yılı ilan eden karaca metal beklentilerinizi genişletmek için çözümler bularak; üretimde, tedarikte, lojistikte ve satış hizmetlerinde en yüksek performansa ulaşmak için mevcut tüm kaynakları kullanmaktadır.

en yüksek kalitede metallerin satışı sunmak için karaca metal ikitellide hizmetlerini sürdürmektedir. karaca metalin ilk ve en önemli prensibi "şartsızmüşteri memnuniyeti" olmaktadır.

kendimizi yalnızca metal ürünlerin satışını yapan bir firma olarak görmemekteyiz, her zaman müşterilerimizin, karaca metalin ürünlerinden en yüksek derecede memnun olduklarına emin olmak amacıyla; gereksinimlerine uygun olarak yeni ürünler yapmakta ve sektörümüzdeki tüm yeni teknolojik gelişmeleri takip ederek uygulamalarını gerçekleştirmekteyiz.

Harita

02125492107

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori:

Anahtar Kelimeler