Kardelen İş Elbiseleri

Y.Dudullu Bostancı Yolu No:48/A, Ümraniye, İstanbul ,Türkiye

Detaylar

Kardelen İş Elbiseleri

Şirketimiz 1989 yılında perakende ayakkabı satışıyla temellerini atmış, daha sonra iş elbiselerine gelen yoğun talebe kayıtsız kalmayarak 1996 yılı itibariyle bu alanda da faaliyetlerini yürütmeye başlamış alanında köklü firmalardan birisi olmayı başarmıştır.
Sektöründe 200 çalışanı ile hizmet veriyor. Tokat Organize Sanayi Bölgesinde 3000m2 kapalı alana sahip olan fabrikasında seri üretim yapıyor.

1.000.000 adet yıllık üretim kapasitesi ve geniş ürün yelpazesi ile iş elbiselerinde her sektöre farklı seçenekler ve nitelikli hizmet sunan Kardelen yeni yatırımlarıyla yıllık 1.500.000 adet kapasiteye çıkmayı hedefliyor.

Üstün kalite ve hızlı servis anlayışını benimseyen Kardelen, ISO 9001 kalite belgesine sahip.

Firmamız pazarlama satış ekibinin yanı sıra İstanbul İmes, İkitelli ve İzmit mağazalarında da ürünlerinin sunum ve satışını yapmaktadır.
Firmamızın yurt içinde oluşturduğu bayi ağının ve satış noktalarının yanı sıra, yurt dışına 10 ülkeye yaptığı ihracat ile sektördeki yerini güçlendirmiştir.
Modern teknolojiye ve deneyimli bir ekibe sahip olan Kardelen, müşterilerine iyi ve hızlı hizmet sunma hedefiyle çalışıyor.

Sektörün kalite standartlarını yükselterek müşteri memnuniyetini öne çıkaran bir yaklaşımı tüm çalışanlarına ve iş süreçlerine uygulayan firmamız, yine sektöründe ilklere imza atarak “Teknik tekstil” olarak adlandırılan özel iş kıyafetleri de üretmektedir.

kardelen iş elbiseleri, iş kıyafetleri

Harita

02165270057

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori:

Anahtar Kelimeler