Kardeşler Mermer

Anodolu Mh.Mecid Fazıl cad.42.sok No:1, Arnavutköy, İstanbul ,Türkiye

Detaylar

KARDEŞLER MERMER’e ait olup Gökhan Yıldırım tarafından kurulmuştur.

KARDEŞLER MERMER mermer sektöründe 21 yılı aşkın bir tecrübe ile yapılan tüm işlerde dürüstlük ve kalite prensibinden hiçbir zaman ödün vermeden, kaliteli ve yeterli iş gücüyle her zaman hizmet etmiştir ve sizlere en uygun ödeme şeklini sunup garantili hizmet ağıyla her geçen gün gücüne güç katmaya devam etmektedir.
Firmamız mezar yapımı ve onarımı,mermer imalatı,mezar bakımı,mezar beyazlatma ve mezar baştaşı moderlleri ,cenaze hizmetleri konusunda İstanbul mezarlıklar müdürlüğünün TÜM SERTİFİKA ve BELGELER’E sahiptir. Yıllardır İstanbul’da yapmış olduğu başarılı çalışmalarına , gelişen teknoloji ve çağımıza ayak uydurmaktadır. 21.yılımızı geride bırakırken Kaliteyi,dürüstlüğü ve müşteri memnuniyetini kendimize ilke edindik. Kurulduğundan bu yana deneyim, güven ve kalitesinden ödün vermeyen; KARDEŞLER MERMER yaptığı farklı model ve modern dizaynı ile sektörde öncü bir firmalardan olmuştur. Firmamız ağırlıklı olarak mezar mermeri imalatı yapmaktada olup tüm kabir ve mezartaşı işleri yapmaktadır ayrıca hizmetlerimiz İstanbul genelinde tüm mezarlıklarda ve özel projelerde devam etmektedir..

Ayrıca Uzman teknik kadromuzla Mezar mermer yapımı konusunda projelendirme ve tasarım hizmetleri de tarafımızdan sunulmaktadır.

Tüm satışlarımız İstanbul’daki merkezimizden yapılmaktadır

Saygılarımızla

KARDEŞLER MERMER..

Harita

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori: