Kartal Çuval Imalatı Sanayi Ticaret Ltd Şti

Esentepe Mh 2851 Sk No:12 Sultangazi İstanbul, İstanbul ,Türkiye

Detaylar

Kartal Çuval Imalatı Sanayi Ticaret Ltd Şti
kartal çuval imalatı sanayi ticaret ltd şti
kartal pp woven bag co.ltd

firmamız her ebatta pp çuval üretimi yapmakta olup, bunun yanında ambalaj malzemelerininde satışını toptan olarak yapmaktadır.
firmamız türkiye'de çuval üretimi olarak ambalaj pazarının çok önemli payını elinde tutmaktadır.
kartal çuval sanayi olarak internet üzerinden de çuval ve ambalaj ürünlerinin satışını online olarak yaparak müşterilerimize teknolojik olarak kolaylık sağlamaktan ve ihtiyaçlarını karşılamaktan gurur duyarız.


iskele filesi, inşaat dış koruma tülü, gölgeleme kumaş, gölgelik, gölgeleme filesi, arı tülü, iskele örtüsü.firmamız özellikle trakya, ege, marmara, karadeniz ve iç anadolu bölgelerine dağıtım yapmakta olup, ürünleri aynı gün ambar veya kargo teslimi yapmaktadır.
çuval ürünlerimiz:
pp çuval, baskılı çuval, cıvata ve somun çuvalı, harar çuval, big bag çuval, moloz çuvalı, şeker çuvalı, un çuvalı, kum çuvalı, tekstil çuvalı, şeffaf çuval, file çuval, pp kumaş, pp mat çuval, inşaat dış cephe filesi, çuval ağzı dikiş makinası ve ipi, kaneviçe çuval ve kumaş...

ambalaj ürünlerimiz
koli bantı, çuval içi poşet, taşıma torbaları, balonlu naylon, naylon branda, koli çeşitleri, strech film, pp ip ve halat çeşitleri, ambalaj çemberi ve makinası, çuval ağzı dikiş makinaları, ondüla karton, poşet çeşitleri, marker kalem, kırtasiye malzemeleri

www.kartalcuval.com
www.ambalajcim.com online ambalaj firmamız
www.cuvalonline.com online ambalaj firmamız
info@kartalcuval.com kartalcuval@gmail.com

merkez şube: 0212 523 66 50-524 19 01 fax: 0212 621 26 27
imalat : 0212 594 93 98 fax: 0212 668 61 30

Harita

2125236650

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori:

Anahtar Kelimeler