kirveli-kapi--mobilya

güney mh. tuğrul cd. no:14a tütünçiftlik - körfez kocaeli, Kocaeli ,Türkiye

Detaylar

kirveli-kapi--mobilya
hakkında
kırveli ticaret kapı ve mobilya kocaeli-körfez ilçesinde bulunmaktadır.firmamız,müşteri memnuniyeti ve kaliteyi temel ilkesi olarak belirlemiştir
misyon

misyon
yıllardır hizmetinizde olan işletmemizin amacı, siz velinimetimiz olan müşterilerimizin her zaman memnuniyetini sağlamaktır.
açıklama
bizler;
işletme sahibi olarak biz ve çalışanlarımızın amacı, sizlerin zevkini, ürünlerimize yansıtmaktır. ürünlerimizde kullığımız üstün kalite ile ürünlerin uzun süreli kullanımı artırmak amaçlarımızdan sadece biridir.

modayı evlerinize taşıyor, sağlığınızı, güvenliğinizi korumayı görev sayıyoruz. ürünlerimizde kalite, zarafet, şıklık her zaman son derece önemlidir.

kullığımız tüm malzemeler birinci sınıf kalite de olup evinize şıklığı yaşatıyoruz. üretimlerimiz tamamen sizin seçiminiz olup tasarımlarda istediğiniz değişikliği yapma şansına sahipsiniz. imalatını bizzat yaptığımız tüm ürünlerin garantisi tarafımızca sayın müşterilerimize verilmektedir.

işletmemizin üretim bölümünde çalışan tüm elemanlarımız sizlere en iyi hizmeti sağlamayı kendilerine görev bilmişlerdir.

kullığımız makinalar sayesinde birçok işi artık daha kısa zama yapmak, işi zamanında teslim etmek işletmemizin asli görevidir.

birinci sınıf kalite, hızlı üretim, zamanında teslim, uygun fiyatlarla evlerinizde iz bırakmak için varız. yeni yüzümüzle son teknolojiyle tekrar sizlerle birlikteyiz.

biz kırveli kapı mobilya olarak yepyeni tasarımlarla ve uygun fiyatlarla sizlerleyiz.


işyerimizde polis teşkilatımıza özel olarak 10 indirim uygulanmaktadır.

süleyman kaya rasim kırveli


bizi tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz.

Harita

02625273390

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori:

Anahtar Kelimeler