KOÇER TERCÜME BÜROSU

Taşkent Caddesi No:3, D:2 Bahçelievler Mahallesi, Çankaya, Ankara ,Türkiye

Detaylar

 

Koçer Tercüme Bürosu

2000 yılında kurumsal ve bireysel tercüme ihtiyaçlarına profesyonel ve özel çözümler geliştirmek amacıyla kurulan Koçer Tercüme Bürosu, TURÇEF belgesi ile tercüme hizmeti vermektedir. Dinamik yapısı, konusuna hâkim tercüman kadrosu, araştırmacı çevirmenleri, kendini sürekli geliştiren koordinatörleri ve tercümanlarıyla Türkiye’nin önde gelen tercüme bürolarından biri olan Koçer Tercüme Bürosu, Türkiye’de faaliyet gösteren TURÇEF üyeleri bazında çeviri konusunda iş hacmi en yüksek tercüme büroları arasında yer almaktadır. Koçer Tercüme Bürosu aynı zamanda TRADOS, WORD FAST gibi çeviri programlarını profesyonel ve amacına uygun bir şekilde kullanabilen uzman tercümanlarla çalışmaktadır. Türkiye’den en çok tercüme yapan ilk 10 tercüme büroları sıralamasında yer almaktadır.

 

Çeviri Alanları; teknik tercüme, medikal tercüme, simultane tercüme, yeminli tercüme, hukuki tercüme, akademik tercüme, finans tercümeleri ve diğer alanlarda çeviri hizmetleri olmak üzere tüm sektörlere tercüme alanında hizmet vermektedir. Koçer Tercüme Bürosu ayrıca, mevcut hizmet verdiği sektörlerin yanı sıra konferans tercümanlığı organizasyonu, rehber tedariki, çeviri teknolojileri ve teknik tercüme alanındaki yeni yatırımlarıyla da tercüme hususunda büyümesini sürdürmektedir.

 

Vizyonumuz

Çevirilerinizde hızlı çözüm üreten, müşteri odaklı, güvenilir, güler yüzlü ve kaliteli tercüme hizmeti anlayışıyla çeviri sektöründe faaliyetimizi sürdürmek.

 

Misyonumuz

Yukarıda saydığımız her tercüme konularıyla ilgili olarak konusunda uzmanlaşmış tercümanlar, tecrübeli ve güler yüzlü ofis koordinatörleriyle hizmet veren Koçer Tercüme, çalışma ilkesi olarak kesintisiz ve istikrarlı tercüme hizmeti vermeyi ilke edinmiştir.

Tercümeleriniz için ayrıntılı süre ve fiyat bilgisi almak için info@kocertercume.com e-posta adresimize tercümesi yapılacak dokümanınızı gönderebilir ve 10 dakika içerisinde fiyat ve süre bilgisi alabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve kaliteli tercüme hizmeti almak için lütfen 0312 395 68 60 numaralı telefonumuzdan çevirilerinizle ilgili bizimle irtibata geçiniz. www.kocertercume.com

Harita

Sosyal Profiller

Çalışma Saatleri

Pazartesi : 08:30 - 06:30

Ek Bilgiler