Kokpit Bilişim Güvenlik Reklam San. Tic. Ltd. Şti

323 Sokak No:9 Efeler Mahallesi Şirinyer, Buca, İzmir ,Türkiye

Detaylar

Kokpit Bilişim olarak amacımız; şahsınızın veya şirketinizin Web Sitesini, Programlamasını, Basılı ve Görsel Yayınlarını, Bilgisayar Altyapı Teknik ve Bakım işlerini ve Güvenlik Sistemlerini en son teknolojileri kullanarak en güvenilir ve en kısa sürede uygulamaya koymaktır. Müşterilerimize klasik bilgisayarcı mantığıyla bir hizmet sunmaktan öte, başlangıçtan bitişine kadar onun da bu işin içinde olduğunu, öğrenmesi gereken detaylar olacağını her zaman hatırlatmaktayız.

Kısaca daha önce görmüş olduğunuz yaklaşımlardan oldukça farklı bir deneyim yaşayacağınızı garanti etmekteyiz. Uzman kadromuzla teknolojinin en son nimetlerinden faydalanarak siz değerli müşterilerimizin çıkarlarını sonuna kadar korumaktayız.

Kokpit Bilişim'in temelleri bundan 10 yıl önce sadece bilgisayar'ı hobi olarak kullanmaya başlayan ve daha sonra profesyonel alana geçen bizler  tarafından atılmıştır. 2011 yılında şirketleşen Kokpit Bilişim'in toplam iş deneyimi 10 yıldan fazladır.

Kokpit Bilişim olarak bunca yılın birikimini siz müşterilerimizle paylaşmanın gururu içinde olduğumuzu belirtmek isteriz.

En kısa zamanda sizinle tanışmak dileğiyle... 

Harita

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori: