Kum Organizasyon ve Menajerlik Hizmetleri, Sanatçı Fiyatları

Şişli, İstanbul ,Türkiye

Detaylar

Kaliteli Hizmet Uygun Fiyat Müşteri Memnuniyeti prensibiyle, kısaca K.U.M ORGANİZASYON VE MENAJERLİK HİZMETLERİ ailesi olarak sizlere tüm etkinlik planlamalarınızda, sanatçı fiyatarı, sunucu fiyatları, ünlü dj fiyatları, ses sahne ışık kiralama, vip araç kiralama, düğün sünnet kına organizasyon fiyatları, animasyon hizmetleri, ramazan organizasyonları, düğün müzik grupları, trio gruplar, caz müzik grupları, sanatçıların konser fiyatları gibi daha birçok kategoride hizmet vermeye devam ediyoruz. Sizlerle daha iyi iletişime geçebilmek ve sektörle ilgili yenilikleri paylaşabilmek için web sitemiz sürekli güncellenmekte olup, sitemiz üzerinden bizimle temasa geçebilir, dilek ve isteklerinizin yanı sıra öğrenmek istediğiniz konular için bizi arayabilirsiniz.

KUM ORGANİZASYON VE MENAJERLİK HİZMETLERİ çalışma hayatına 2005 yılında başladı. İlk etapta Samsun Merkez' de faaliyet gösteren firmamız, İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya da bünyesine kattığı çözüm ortakları ile tüm Türkiye genelinde hizmet vermektedir. Şuan Türkiye’nin sayılı organizasyon firmaları listesinde kendine hatırı sayılır bir yer edinen KUM ORGANİZASYON VE MENAJERLİK HİZMETLERİ çalışmalarını sektörüyle ilgili yenilikleri takip ederek ve en üst düzeyde insan kaynaklarını kullanarak sizlere daha kaliteli hizmet sunmanın çabası içindedir. On yılı aşkın süren uzun yolculuğumuzda yanımızda olduğunuz ve bize güvendiğiniz için teşekkürlerimizi borç biliriz.

Web sitemizde siz değerli müşterilerimiz için hizmetlerimizi tanıtacağız. Yine sitemizin haber, forum, blog alanlarından sizlere sektörümüzle ilgili son güncel konuları paylaşacak, alacağınız hizmetler hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmanızı sağlayacağız. 

Bizim için her işimiz ilk işimiz gibi heyecan ve keyif verici olmaya devam ediyor. Sizlerle de bu heyecanı paylaşmak, başarılı ve kaliteli çalışmalarda tatlı yorgunlukları birlikte yaşamak dileğiyle...

Genel Koordinatör Cengiz BADAY
KUM AJANS - Organizasyon ve Menajerlik Hizmetleri

Harita

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori: