Larissa Hotel

Pınartepe Mah. Cihangir1 sok. No:11, Büyükçekmece, İstanbul ,Türkiye

Detaylar

Larissa Hotel

Değişen dünyada zaman zaman insan sessiz sakin bir yer aramaktadır. Üstelik bu İstanbul gibi bir metropolda oldukça zordur. 
İşte size Büyükçekmece otelleri konusunda çok güzel bir alternatif sunmaktayız. Farkımızı geldiğinizde anlayacağınız şirin sessiz ve doğa ile iç içe harika bir ortam sunmaktayız. 
Büyükçekmece otelleri söz konusu olduğunda Larissa Hotel size harika bir alternatif sunmaktadır. 
Özellikle son zamanlarda hızla büyüyen ve gelişen Beylikdüzü sizin için de bir durak ise kesinlikle bizi ziyaret etmelisiniz. 
Gerek iş için gerekse tatil için hatta dinlenmek için Beylikdüzü otelleri denince akla gelmesinin en güzel sebebi ortamıdır. Denize yakınlığı ile de sizlerin göz zevkine de hitap etmektedir. 
İş gezileri için geldiğiniz Tüyap fuar alanında size en yakın otellerden birisi Larissa Hotel dir. Tüyap otel hizmeti ile sizlere yardımcı olmaktayız. 
Yani sizi ücretsiz olarak Tüyaptan alarak tekrar oraya bırakmaktayız. Kısaca sizin için her şeyi düşünmekteyiz.  
Larissa Hotel 22 odası ve kaliteli birinci sınıf hizmeti ile sizlere butik otel mantığında ama normal otel fiyatında hizmet vermektedir. 
Hem Tüyap'a yakın olması hemde ana yola kolay erişebilmeniz açısında güzel bir konumdadır. Üstüne üstlük kesinlikle rahat edeceğiniz bir ortama sahiptir. 
Tek kelime ile sizlere birinci sınıf hizmet verilmektedir. Üstelik ücretsiz kahvaltı servisi, barbekü keyfi, havuz başı yemek içmek gibi ekstra hizmetleri ile sizleri de ağırlamaktan gurur duyarız. 

Bir gecenizi bize ayırın mutlu olun. 

Larissa Hotel şehrin içinde şehirden uzak.

Larissa Hotel, büyükçekmece otelleri, tüyap otel, beylikdüzü otelleri,

Harita

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori:

Anahtar Kelimeler