libadiye-surucu-kursu

bulgurlu mahallesi, karlıdere caddesi, toygar sitesi, no: 143 üsküdar - istanbul, İstanbul ,Türkiye

Detaylar

libadiye-surucu-kursu
1969 malatya doğumlu zeynep üstünün sahibi olduğu "zeynep abla sürücü kursu" bulgurlu mahallesi, karlıdere caddesi, toygar sitesindeki yerinde hizmet sunuyor.

kurs sahibinin bayan olması sebebiyle özellikle bayan sürücü adaylarının ilgi gösterdiği kursta güleryüz, samimiyet ve güzel bir eğitim ortamı bulunuyor.

ehliyet almak isteyipte hala alamayanlara ve ehliyeti olupta aktif sürüş bilgisine sahip olamayanlara profesyonel hocaları ve kaliteli yapısıyla hizmet veren zeynep abla sürücü kursu, sizleri beklemektedir.
almanyada uzun süre yaşayıp alman ehliyeti alıp, trafik kurallarını inceleyen ve sonrasında çeşitli kurumlarda yurt dışından aldığı eğitimleriyle kendi vatanında çevre trafik ve direksiyon usta öğretici olarak eğitim vermeye başlayan zeynep üstün, yıllar boyunca biriktirdiği birikim ve deneyimleri kendi kurumunda sunmaktan dolayı mutlu olduğunu ifade ederek, ehliyet almaya veya direksiyon eğitimi ile sürüş tekniklerini geliştirmeye davet ediyor.

indirim ve ödeme kolaylığı da sağlayan zeynep abla sürücü kursu, son model araçlarıyla ve ferah sınıflarıyla hizmet veriyor.

sizde zeynep abla sürücü kursunda eğitim almak ve ehliyet ile direksiyon eğitimi imkanlarından faydalanmak için zeynep abla sürücü kursuna uğrayabilirsiniz.
sloganımız… trafikde göz yaşı döküceğine, eğitimlerimizde ter dök…

Harita

02166508482

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori:

Anahtar Kelimeler