lidertek-zaman-kontrol-sistemleri

perpa ticaret merkezi kat 13 no 2303, İstanbul ,Türkiye

Detaylar

lidertek-zaman-kontrol-sistemleri
lidertek,sektörel beceresini harmanlayarak;zaman kontrol ve güvenlik sistemleri alanında önemli projelere imza atan,sektördeki varlığını tecrübeli ekibi, profesyonel yönetim anlayışı ve hizmet kalitesi ile birleştirerek faaliyet alanında en iyisini müşterilerinin hizmetine sunma gayreti içerisinde olmuştur.
lidertek,sektörel saygınlık,kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetini ilke edinen,sonuç odaklı çözümleri ve uluslar arası platformda kabul görmüş markaların en son teknoloji ile üretilen sistem ve ürünlerini müşterilerinin hizmetine sunarken,ülke ekonomisine katma değer sağlamayı bir görev olarak görmüştür.
lidertek,ülke ekonomisine katkı sağlayan her işletmenin temel ihtiyaçlarının incelenerek,işletme yapısına uygun insan kaynakları konusunda ve güvenlik sistemleri alanında çözümler sunmaktadır.
lidertek,sektörel çözümler ve yazılımlar ile, personel giriş çıkış kontrol sistemleri, üretim kontrolü , göz iris, parmak, izli biometrik kapı sistemleri başta olmak üzere zaman kontrol ve güvenlik sistemleri üzerine satış ve satış sonrası kesintisiz teknik servis hizmetini sunmaktadır.
lidertek,çözüm odaklı yaklaşımı yaygın servis ağı,kaliteli ürün ve hizmetleriyle " zaman kontrol sistemleri" faaliyet alanına yeni bir soluk getirmiştir.

lidertek;zaman kontrol ve güvenlik sistemleri alanında lider olabilmenin " zamanı eş değer kılmak " olduğunun haklı bilinci ile siz müşterilerinin sektöründe lider olması yolunda hep yanı başınızda yer alacaktır.

Harita

02122102441

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori:

Anahtar Kelimeler