LiftArt Kaliteli Yaşam ve Asansör Sistemleri

5 Yıldız / 1 Oy
bahçeşehir 1. kısım mah. vali recep yazıcıoğlu cad. nilüfer çayı sok. villa 5 no:10, Başakşehir, İstanbul ,Türkiye

Detaylar

LiftArt Kaliteli Yaşam ve Asansör Sistemleri

Liftart şirketimiz, insanların yaşam kalitelerini yükseltip rahat bir hayat sürmeleri için çaba sarf etmektedir. bu sebeple merdiven çıkmakta veya inmekte zorlananlar, yaşlılar, fizikse rahatsızlıkları olanlar veya engelliler için merdiven asansörü, engelli asansörü, ev asansörü, panoramik asansör, masaj koltukları, tekerlekli sandalye vs gibi ürünleri sunmaktadır.

1999 yılında kurulan firmamız zaman içerisinde asansör sistemleri, taşıma ve kaldırma makinaları konusunda uzmanlaşmıştır.

Bu amaçla çözüme en uygun alet, ekipman, makine ve cihazların üretimini, ithalatını ve satışını yaparak, aynı zamanda bu konularda danışmanlık da yapan şirketimiz; engelliler konusunda ayrım yapılmaması, herkes gibi engellilerin de haklarının olduğu ve bu haklara sahip olmaları için birlikte hareket edilmesi ve herkesimin bu konuda eğitim alması gerekliliği gerçeğinin de bilinciyle engelli olsun olmasın tüm insanları bilgilendirmek ve bilinçlendirmek konusunda da büyük çaba sarf etmekte ve bunu bir görev kabul etmektedir.

İlk ürünü ve imalatı olan Aqualift Havuz Asansörünü de bu amaçla; havuza girmekte zorlanan kilolu, yaşlı veya engelli insanların havuza girişlerini kolaylaştıracak olan Aqualift Havuz Asansörünü Türkiye’de ilk defa üretmis ve patentini almıştır. Gelen talepler doğrultusunda ürün yelpazesini hızla geliştirmiş ve ihtiyaç duyulan bir çok ürünü engellilerin kullanımına sunmuştur.

Hasta transfer sistemleri, hasta taşıma liftleri, hasta transfer tahtaları, yatak tutunma barları, tekerlekli sandalyeler, engelli tutunma barları, baston ve yürüteçler Aqualift’ten sonra Liftart’in ürettiği diğer ürünlerdir.
Liftart, özellikle engelli asansörleri, engelli araç sistemleri,engelli transferi ve mobilite konusunda uzmanlaşmış Türkiye’deki ilk ve tek firmadır. Engellilerin araca binmesinden aracı kullanmasına kadar, araç içerisinde konforlu ve güvenli seyehat etmelerini sağlayan bütün ekipmanları bulabileceğiniz tek ve yegane adrestir. Yine engellilerin merdivenleri aşmaları ve yüksek yerlere ulaşabilmeleri konusunda en fazla çözümü bulabileceğiniz adrestir.
Engelli ürünlerinin yanında otellere yönelik engelli odası ekipmanları ile havuz ekipmanlarının yanı sıra hastane ekipmanları ve rehabilitasyon merkezi ekipmanları da ürün yelpazesi içerisinde bulunmaktadır.
Liftart engellilerin yaşam standartlarını yükseltmeyi ve bu amaçla ihtiyaç duyulan ürünleri en yüksek kalitede ve uygun şartlarda sunmayı kendine misyon edinmiştir.

Vizyonumuz, engellilerin yaşam standartlarının yükseltilmesi ve engellerin aşılması konusunda danışılan, güvenilen, tüm engellilerin yaşamına fark ve renk katan bir şirket olmaktır.

Ürettiğimiz, sattığımız tüm ürün ve hizmetler ile tüm çabalarımız, müşterilerimizin konforunu sağlamak, yaşamlarını kolaylaştırmak ve yaşam kalitelerini artırmaktır.

Her zaman “kaliteli, konforlu ve güvenli” yaşamanız dileğiyle.

Liftart

Herkes için her yerde kalite..!

Hikayemiz:

LiftArt Ltd. Şti’nin kuruluş hikayesi:

Bildiğiniz gibi 1981 yılından beri asansör, hidrolik istifleme, taşıma, kaldırma makinaları üretiyoruz ve bu konuda uzmanız.

2004 yılının ılık bir ilkbahar akşamı televizyonda kanalları geziyordum ve engelliler ile ilgili bir programla karşılaştım. Programın ana teması ve sloganı “Dalmak özgürlüktür” gibi birşeydi. Kendimde amatör dalgıç olduğum için program dikkatimi çekti ve seyretmeye başladım. Program, Türkiye’de Bodrum beldesindeki bir tesiste çekiliyordu. Engelliler dalgıç kıyafeti giydirilerek ve sırtlarına tüp bağlanarak suya sokuluyordu. İlgiyle programı izlemeye başladım. Her bir engelliye profesyonel olduğu her halinden belli olan bir öğretmen eşlik ediyordu. Yani dalışın sorunsuz olması için gereken her şey düşünülmüştü. Bilenler bilir, Bodrum da pek sahil yoktur, daha çok kayalıktır. Dalışın gerçekleştirileceği tesis de kayalıkların üzerindeydi. Kayalıkların üzerine suya girişi kolaylaştırmak için halıfleks tarzı bir halı serilmişti. Bazı engelliler bu halıdan kaba etleri üzerinde kaydırılarak suya sokuluyordu. Bazılarının koltuk altlarından tutularak suya girmeleri sağlanıyordu. Bu çok ilkel bir yöntemdi. Engellilerin suya girmek için gösterdikleri azim ve isteklerine karşılık suya girişlerindeki çektikleri acıyı gördüm. Gözlerimin yaşardığını ve ağlamaya başladığımı fark ettim. Yapılan bu yüce amaca böylesine bir tablo yakışmamıştı. Bu aktiviteyi düzenleyen kişi veya kurumların elinde imkanlar olmamalıydı, yoksa neden böyle yüce amaçlı bir aktivitede teknoloji kullanmasınlardı. Göz yaşlarımı silerek televizyonu kapattım ve düşünmeye başladım. Türkiye de neden bu teknoloji yoktu; engellileri denize ve havuza nasıl sokabilirdik. Bu işi dünya nasıl yapıyordu. O akşam karar verdim, engellileri kolayca suya sokacak bir makine yapacaktım. Bu benim yeni amacımdı.

Ertesi gün ofise geldim ve arkadaşlara bir şirket kuracağız ve böyle bir makine yapacağız diye projemi anlattım. Hemen beyin fırtınası yapmaya başladık. Visionumuz belli olmuştu; engellilere özgürlük kazandıracaktık. Bütün enerjimizi ve sevgimizi bu işe yoğunlaştırdık. Ertesi gün LifArt’i kurmak için harekete geçtik.

Havuz asansörü yapabilmek için önce dünyadaki örneklerini araştırdık ve daha yüksek kapasiteli, montajı daha kolay yapılabilen ve daha pratik, daha hijyen ve daha ekonomik bir ürün ürettik. Üstelik bu ürünü suyla çalıştırmayı başardık. Sonunda arge çalışmalarımız bitti ve ilk ürünümüzü 2006 yılında piyasaya sunduk.

Çok olumlu eleştiriler ve tebrikler aldık. Bu bizim engellilere kazandırdığımız ilk özgürlük ürünü olmuştu. Artık biz bir aileydik. Ailemizin engelli bireyleri, özgürlükleri için bizden istiyorlar, bizlerde yapıyorduk; yapmaya çalışıyorduk. Durmuyorduk, duramıyorduk. Bir proje bitiyor diğeri başlıyordu, bazen birisi bitmeden ikincisi başlıyordu. Duramıyorduk. Çünkü bu yolda sevgimiz, inancımız, aşkımız vardı. Bizim görevimiz, vizyonumuz ailemizin engelli bireylerine özgürlük kazandırmaktı. Ancak o zaman mutlu oluyorduk.

Aqualift havuz asansöründen sonraki ilk projemiz tekerlekli sandalyeler idi. Sonrasında rampalar geldi. Daha sonra engellilerin araca binmeleri-inmeleri ve aracı kullanmaları için gereken tüm sistemleri bünyemizde topladık. Ve sene 2010 yılı bitmeden LifArt, engelli araç sistemleri ve donanımları, engelli transfer ve taşıma sistemleri, engelli robot sistemleri, yıkama sistemleri konusunda uzmanlaştı ve aranan, iyi bilinen marka olmaya başladı. Artık LifArt ismi en bilinen ve en güvenilen asansör, engelli ürünleri üreticisi ve tedarikcisi oldu.

Saygılarımızla.

LiftArt
Kaliteli Yaşam ve Asansör Sistemleri

LiftArt Kaliteli Yaşam ve Asansör Sistemleri, asansör, merdiven asansörü, koltuk asansörü, engelli asansörü, ev asansörü, villa asansörü, panoramik asansör, platform asansörü, masaj koltuğu, asansör koltuk, merdiven asansör, yaşlı asansörü, özürlü asansörü, asansör şartnamesi, engelli platformu, ucuz asansör, ucuz merdiven asansörü, ucuz asansör koltuk, ikinci el asansör,

Harita

02126080070

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Anahtar Kelimeler

Yorumlar 1 TÜMÜNÜ GÖR

Sorgun Güven
Sorgun Güven04-07-2016 05:14ÖS
Biz ailece memnun kaldık

anneannemiz için merdiven asansörü yaptırdık ve çok memnun kaldık. Liftart ı şiddetle tavsiye ederiz. eğer merdiven asansörü yaptıracaksanız başka adres aramanıza gerek yok. fiyatları diğerleri gibi, ama kalitesi çok daha iyi. saygılarımla.