MAGNA DİJİTAL PAZARLAMA AJANSI VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

Şakir Kesebir Caddesi Gazi Umur Paşa Sokak ,Balmumcu Plaza 1.Blok, No:30/2 Balmumcu, Beşiktaş, İstanbul 34349 ,Türkiye

Detaylar

MAGNA DİJİTAL PAZARLAMA AJANSI VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

Magna Dijital Pazarlama, 15 yıllık Ajans tecrübesini Dijital Pazarlama’nın dinamikleri ile birleştirerek, müşterilerinin hayal ettikleri hedeflere ulaşmalarına yardımcı olmak amacıyla kurulmuştur.

Dijital pazarlama ajansı olarak biz, her iş fikri ve hedefin yeni bir yol ve yaşam için yaratıcı bir fikir olarak çıktığının bilincindeyiz. Bu fikirleri ve hedeflerinizi, en iyi bildiğimiz ve inandığımız dijital pazarlama çözümlerimiz ile destekler, başarılı olmanıza yardımcı oluruz.

Neler yapıyoruz?

Web Tasarımı ve Optimizasyon Hizmetleri, internet reklamcılığı, içerik pazarlama, Seo analiz, eğitim ve danışmanlık hizmetleri… Kısaca markanızın dijital dünyadaki algısını arttırıp, daha çok odaklı müşteriye ulaşmanızı sağlarız. Magna sizlere daima optimize ve hızlı dijital pazarlama çözümleri sunar!

Neredeyiz?

Bizlere aşağıdaki erişim bilgilerinin yanı sıra facebook, twitter, Google + hesaplarımızdan da ulaşabilirsiniz ancak sizlere bir kahve eşliğinde hizmetlerimizi anlatmak ve size uygun dijital pazarlama çözümlerini beraber incelemek isteriz.

 

Harita

Sosyal Profiller

Çalışma Saatleri Şu an kapalı

Pazartesi : 09:00 - 18:00

Salı : 09:00 - 18:00

Çarşamba : 09:00 - 18:00

Perşembe : 09:00 - 18:00

Cuma : 09:00 - 18:00

Ek Bilgiler

Kategori: