Makro Yazılım

Şirinevler Mahallesi Fetih Caddesi No:42, Bahçelievler, İstanbul ,Türkiye

Detaylar

İnternet gelişen ve değişen dünyanın vazgeçilmezleri arasında yerini almış bir medya aracıdır. Türkiye'de ve dünyada internet artık birçok kişinin hayatının bir parçası durumundadır ve her geçen gün internet ağıyla yeni tanışan yüz binlerce kişi olduğu düşünülürse önümüzdeki yıllarda internetin birincil medya organı olması kaçınılmaz bir gerçektir. 

Bu ağda sizi temsil edecek olan siteniz, sizin vizyonunuzu direkt etkileyecektir. Bugün son derece profesyonelce çalışan, başarılı hizmetlere imza atmış bir şirketin, amatörce hazırlanmış bir internet sitesinin olması, müşterisinin gözünde mutlaka bir hayal kırıklığı yaratacaktır. Bu yüzden internet siteniz son derece profesyonel bir tasarıma ve amacına uygun bir vurgu haritasına sahip olmalıdır. Bunun farkında olan Makro Yazılım ekibi olarak biz çalıştığımız müşterilerimizin, internet sitelerinin vizyonlarını nasıl direkt olarak etkilediğinin farkında olarak tüm çalışmalarımızı, profesyonel ekibimizle en ufak ayrıntıya özen göstererek, titizce oluştururuz.. 

İş Güvenliği ve Risk Analiz Yazılımı

Farklı sektörlerde faaliyet gösteren işletmelerde iş güvenliği süreçlerinin takibi ve planlamasında kullanılmak üzere bir otomasyon sistemine olan ihtiyaç doğrultusunda bir yazılım çözümü sunduk. iş güvenliği yazılımımız, iş güvenliği aksiyonlarının, kontrol, denetim gibi faaliyet yönetimlerinin verimli ve etkin bir sürece oturtabilecek, İSG uzmanlarını matbu doküman yükünden kurtaracak, analiz ve rapor süreçlerinde hız kazandıracak özellikler içermektedir. 

makro edys, makro e-imza yazılımı, mobil uygulamalar, makro akademi, makro bulut, makro recovery, iş güvenliği yazılımı, web tasarım, makro e-defter,

Harita

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori: