MEDİKAL HOUSE

847 Sok. No:19 Nebioğlu İş Hanı D:B04, Konak, İzmir ,Türkiye

Detaylar

Bugün sağlıklıyız ama yarın ne olacağız bu sorunun cevabını kim verebilir ki. Medikal House olarak ticaretimiz sadece hasta ve hasta yakınları ile. İmalatını yapmakta olduğumuz 2 motorlu hasta karyolası modellerini şu şekilde ayırmaktayız. 

Ekonomik Hasta Karyolası 2 Motorlu Elektrikli Kumandalı: Ucuzluğu ile en çok tercih edilen 2 motorlu hasta karyolası elektrikli ve kumanda sistemi ile hareket etmektedir. Pozisyon verdirilebilen ev kullanımına uygun neredeyse karyola kısmının tamamen metal aksamdan oluştuğu yanında hasta yatağı modellerinden herhangi birini gönderdiğimiz ürünlerdir. 750 liradan başlayan ve kullanılan malzemenin kalitesine göre değişebilen fiyatlarla ekonomik hasta karyolası modelleri 2 yıl garantili olarak ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmaktadır.

Ev Tipi 2 Motorlu Hasta Karyolası: Ortopedik hasta yatağı ile birlikte kişilere iletilen bazalı hasta karyolası modelleridir. Ev tipi ahşap hasta karyolası bazalı ve görseli güzel hastalara psikolojik olarak destek olabileceğiniz modellerdir.

3 Motorlu Hasta Asansörlü Hasta Karyolası: Sistem üzerinde bulunan iki motorlu hasta karyolası modellerine artı olarak asansör sistemine sahip olan 3 motorlu hasta karyolası altı bezlenen hastalar ve bakım konusunda zorlanan elektrikli bir hasta karyolası çeşididir. 

Medikal House Medikal Sağlık Ürünleri Online Alışveriş Sitesi www.medikalsaglikurunleri.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

medikal house, hasta karyolası, hasta yatağı, hastane yatakları, medikal hasta karyolası, medikal hasta yatağı, medikal hasta yatakları, elektrikli hasta,

Harita

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori: