Megataş Evden Eve Nakliyat

inönü caddesi no 201 e bahceli evler konak, İzmir ,Türkiye

Detaylar

evden eve nakliyat, nakliye, taşıma, hizmeti her, evden eve nakliyat, firmanın geniş görüşlülük ve bakış açısına göre kalite standardı gösterir,

evden nakliyat,
bir ev taşınırken mutlaka taşınacak eşyaların nasıl taşınacağının planlanması ve gerekli koordinasyon hazırlıkları gereklidir.
bu plan çerçevesi içerisinde evden eve nakliyat taşıma yapılan eşyaların paketleme ve yükleme aşamaları için hazırlıklar yapılmalıdır.


bütün ev eşyalar dikkatle demonte edilmeli ve nakil işlemleri gerçekleştikten sonra eşyalar gerekli yerlerine monte edilip yerleştirilmelidir.
bu aşamalarda nakliyat firması eşyalarınıza özenle ve hassasiyetle gerekli önemi vermelidir.


evden eve nakliyat

evden eve nakliye, müşterinin isteğine bağlı olarak taşınacak eşya tespitinin eksperlerimiz tarafından ücretsiz yapılması evden eve nakliyat yıllardır evden eve taşımacılık yaptığı kişi ve kurumlarca bilinmektedir. evden eve taşımacılığı uzman deneyimli sigortalı kadrolu elemanlarıyla deneyimleri doğrultusunda evden eve eşya taşıma, ev nakliyesi, pıratik bir halde yapılmaktadır.

ofis taşımacılığı
ofis taşıma, büro taşıma, öncelikle ofis taşımacılığı için expert eleman gelerek ofisi inceler. inceleme bittikten sonra etüt çalışması yapılır. eğer anlaşılırsa nakliyat diğer bölümlerinde olduğu gibi taşıma olayı kağıt üzerine dökülerek karşılıklı sözleşme yapılır taşıma günü ofis görevlileri elemanlarla değil direkt olarak nakliyat formen' i ile muhataptır. tüm ofis eşyaları avrupa'dan ithal pet garft kâğıtlara sarılır. dosya ve masa aksesuarları ise kolilere konulur. taşıma günü taşımanın daha seri ve daha rahat olması için ofis oda oda taşınır. arşiv dolapları ve masaların demontesi daha seri olması için şarjlı ekipmanlar kullanılmaktadır.
banka taşıma


banka taşıma, için öncelikle bir expert eleman gelerek bankadaki eşyaları incelemektedir. daha sonra iki eleman ile gelerek etüt çalışması yapılır. etüt çalışması beğenilirse anlaşma sağlanır ve sözleşme yapılarak taşıma kağıt üzerine dökülür. taşıma günü banka görevlileri elemanlara değil direkt olarak megataş nakliyat ile muhataptır. bilgisayar ve buna benzer cihazlar avrupadan ithal pet graft kağıtlara sarılıp kolilere konur. çelik kasa ve bankamatikler ise lift li araçlar vasıtası ile taşınır.

fuar taşıma

fuar taşıma, yurt içinde fuarlarda yer alan kişi yâda kurumlara özel bir hizmet. fuar malzemeleri alınacağı yerden titizlikle alındıktan sonra, fuar yerinde fuar stant malzemelerini önemli bir titizlikle kurulumu yapılır.

daha sonra yetkili kişinin belirlediği yerlere fuar da sergilenecek eşyalar aynı şekilde önemli bir titizlikle yerleştirilir. fuar bitiminde yine aynı şekilde önemli bir titizlikle fuar stant malzemelerini ve sergilenmiş eşyaları aldığımız yere bırakıyoruz.

ev eşyası depolama


Harita

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori: