mersan-otomotiv-ltd-sti

5301 sok. no:26 çamdibi-bornova-izmir-türkiye, İzmir ,Türkiye

Detaylar

mersan-otomotiv-ltd-sti
mersan otomotiv 1985 ylında izmir 1. sanayi sitesinde otomotiv yan sanayi olarak faaliyete başladıktan sonra özellikle otomotiv rulmanları konusunda uzmanlaşmıştır.

1990 yılında çamdibi 201 sokaktaki imalathanesine taşınan mersan burada gelişen üretim kapasitesi ile özellikle ana üretim kalemleri olan dingil tamir takımları, kapı sürgü mekanizmalar ve traktör yedek parçaları üzerine uzmanlaşmıştır.

2011 yılı itibari ile izmir çamdibi 5301 sokaktaki yeni imalathanesine taşınan mersan 2008 yılında başlattığı teknoloji yenileme programı ile makine parkını günümüz ihtiyaçlarına göre son teknoloji cnc tezgahlar ile yenilemekte ve rekabetçi gücünü korumaktadır.

bünyesinde talaşlı imalat atölyesi, kalıp-aparat atölyesi, pres hanesi, taşlama atölyesi ve montaj bölümleri ile müşterilerine komple bitmiş ürünler sunarak, maliyet avantajı yanı sıra, tedarik rahatlığı sağlamaktadır.

seri imalat komple parçalar yanı sıra özel imalatlar ile de müşterilerine hizmet sunan mersan otomotiv ürün gamı ile ilgili detaylı bilgiyi ınternet sayfamızın devamında bulabilirsiniz.

Harita

02324350906

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori:

Anahtar Kelimeler