Mert Karoseri Otomotiv

oto san. site aytekin sok., İstanbul ,Türkiye

Detaylar

   1963 yılında başladı bu maraton; gelişerek, yenilenerek bugünlere ulaştı. Kalite, müşteri memnuniyetine önem verdik ve bunu ilke edindik. 1963 yılında Rıfat Derdimet iki ortağıyla kurduğu Modern Karoseri`de otobüs karoserisi ve kamyon kasası imalatı ile karoseri alanındaki ilk çalışmalarına başlamıştır. 
        24 yıl süren bu çalışma 1987 yılında ortakların ayrılmasıyla son bulmuş ve Rıfat Derdimet Mert Modern Karoseri olarak çalışmalarına hala devam etmektedir. Kurumsallaşma alanında ilk adım ise 1998 yılında atıldı. Rıfat Derdimet oğulları Zekeriya ve Zafer Derdimet ile yapmış olduğu ortaklık anlaşmasıyla Mert Karoseri Otom. San. Tic. Ltd. Şti. kuruldu. 
        Bu adımla her türlü oto dönüşümü, izolasyon, soğutucu, hidrolik lift, üzerine yapmış oldukları çalışmalarla her sektöre hitap ederek iş bünyesini genişletmiştir. Bununlada yetinmeyip ithalat ve ihracat politikasıyla ülkemize yeni ürünler getirerek büyüyen ve artan iş kollarıyla hizmet vermeye devam etmektedir.

Mert Karoseri Otomotiv, fast food araçları, frigofirik panelvan askılıklı araçlar, hidrolik kapaklar ve jeneratör kasaları,

Harita

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori: