mert sanayi malzemeleri ticaret limited şti

Tersane caddesi demirtaş han no:98 karaköy, Beyoğlu, İstanbul ,Türkiye

Detaylar

mert sanayi malzemeleri ticaret limited şti

Firmamız uzman kadro yapısıyla,sürekli kendini yenileyerek satış ve satış sonrası hizmeti ve ayrıca hızlı güvenli servis ağıyla cıvata ürünleri ve bağlantı elemanlarının ulaşabileceği inşaattan otomotive ,makina imalatından elektronik, elektrik ve mobilya sektörüne kadar hizmet vermektedir.

Mert Sanayi Malzemeleri Tic. Ltd. Şti. kurulduğu günden bugüne kadar, GÜVEN KALİTELİ HİZMET, UYGUN FİYAT VE GÜLER YÜZpolitikasını kendisine ilke edinerek, imalat ve pazarlama sistemini müşterilerine sunmuştur.

Amacımız civata,bağlantı elemanları ve sanayi sektöründe gelişen dünya standartlarını yakalayıp geniş ürün çeşitlerimiz ile müşterilerimize daha iyi hizmet vermektir.

Mert Sanayi Malzemeleri, Civata, Dübel, İmbus Civata, Pul,Somun, Vida,Rothenberger, Vip Tec, İzoleli Aletler, Allen Anahtarlar, Anahtarlar, Kesici Aletler, Otomotiv Servis Ekipmanları, Penseler, Takım Dolapları,Tornavida, Bitsler, plastik boru kaynak makinası, pafta, kanal açma makinası, kanal görüntüleme, su kaçağı arama, loctite, debonder,

Harita

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori:

Anahtar Kelimeler