Merve Melike Kız Öğrenci Yurdu

Sarıkorkmaz mahallesi Molla Ahmet Sokak No:19 Karadeniz Ereğli / Zonguldak, Zonguldak ,Türkiye

Detaylar

Merve Melike Kız Öğrenci Yurdu
evinize hoşgeldiniz!
kdz.ereğli'nin en gözde ve merkezi yerlerinden bir tanesinde konumlandırılmış olan yurdumuz eğitimci yönetim kadrosuyla öğrencilerimize yüksek standartlarda hizmet vermektedir.

öğrencilerimizin huzurlu ve güvenli bir ortamda olmaları ve kendilerini evlerinde hissetmeleri bizim önceliğimizdir.
merkezi konumumuz sayesinde hastaneler, restaronlar, alışveriş merkezleri, bankalar, marketler ve ulaşım araçları yurdumuza yürüme mesafesindedir. binamızın hemen önünde otobüs ve taksi durağı bulunmaktadır.

yurdumuz tc meb mevzuatlarına uygun atatürk ilke ve ınklaplarına bağlıdır, hiç bir şekilde dini cemiyet veya siyasi bir toplulukla ilgisi yoktur.
24 saat hizmet veren güvenlik memurlarımız ve kapalı devre kamera sistemimiz sayesinde güvenli ve huzurlu bir ortam sağlamaktayız.

özel merve melike kız yurdumuz eğitimci yönetici kadrosu ve işinde uzman güleryüzlü ekibiyle sizleri bu sıcak aile ortamında ağırlamaktan mutluluk duymaktadır.

vizyonumuz
öğrencilerimizin barinma ihtiyaçlarının en yüksek seviyede karşılanması için kaliteli, güvenli ve donanimli hizmetlerimizle, sektörümüzde önde gelen ve her zaman referans gösterilen lider, kurumsal yurt işletmesi olmak.

misyonumuz
merve melike kız yurdunda öğrencilerimizin önceliğini kendi vazifemiz kabul ederek, takım anlayışımız, eğitimli ve deneyimli çalışanlarımızla beklentilerin ötesinde aile sıcaklığında hizmet sunmak asla değismez ilkemizdir.

Harita

5442575454

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori:

Anahtar Kelimeler