Modern koltuk yıkama

1593/5 No: 32 Bayraklı, Bornova, İzmir ,Türkiye

Detaylar

Modern koltuk yıkama 2010 yılında kurulmuştur.2010 yılından itibaren binlerce takım koltuk yıkadık ve bu sene 6.senemize girdik.bu 6 sene içerisinde tek bir müşterimizden bile koltuklarımız temizlenmedi diye şikayet almadık.

Bizi diğer firmalardan ayıran 3 temel özelliğimiz vardır.Fırçalama sistemi, amway ürünleri ve müşteri memnuniyeti konusundaki hassasiyetimizdir.Biz müşterimizi para kazanmak deyil O evden içimiz rahat gönlümüz rahat ve aldığımız paraya hak ederek yani helal para kazanmak için memnun ederiz.

Bu sektörde birçok firma bulunmaktadır, bu firmaların %80’i halı yıkamacı %20 si temizlik şirketidir.Hiç bir firma sadece koltuk yıkama işini yapmazlar.Ek iş olarak diğer işleriyle birlikte yaparlar.Ve sizden piyasa fiyatından çok daha düşük veya çok daha yüksek fiyat isterler.Fakat izmir’de bu sektörde ağırlığını koltuk ve yatak temizliği için koymuş tek firma BİZİZ.

Modern Koltuk ve Yatak Yıkama, koltuk yıkama, koltuk temizleme, izmir koltuk yıkama, bursa koltuk yıkama, izmir koltuk yıkama firması, bursa koltuk yıkama fiyatları,

Harita

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler