modifuar---fuar-st-tasarimi-ve-uygulamalari

kartaltepe mah. yalçın sok. no:26a sefaköy-istanbul, İstanbul ,Türkiye

Detaylar

modifuar---fuar-st-tasarimi-ve-uygulamalari
modifuar hakkında :

tarihçemiz :
modi tasarım, fuar st hayatına elektro dizayn olarak başlamıştır. şuan modi fuar olarak devam etmekteyiz.

modi, fuarcılık sektöründe özel ve modüler fuar stları imalat ve kurulumunu yapmaktadır. tecrübeli ve profesyonel üretim imkanları, çözümcü ve çarpıcı tasarım çalışmalarıyla modi fuar, tüm endüstri alanlarında, fuar stı konusunda kendi imalatıyla hizmet veren bir firmadır.

fuar st tasarımı, firmaların ve ürünlerin kendilerini sunduğu en etkili vitrin işlevi görmekte ve marka imajının akıllarda kalması için kilit rol oynamaktadır. seçilen malzeme ve tasarım yöntemiyle, ürün ziyaretçi üzerinde kalıcı bir etki yaratmaktadır. yaşam tarzıyla birlikte fuar st tasarımlarıda değişmektedir.

modi fuarın firma odaklı tasarım anlayışı, fuarın maksimum verimde geçmesine katkıda bulunmaktadır. kaliteye her zaman önem veren modi fuar, imalatın ilk aşamalarından itibaren sistematik ve planlı üretim süreci geçirmektedir. bunun karşılığında, müşteri memnuniyeti olarak geri dönmektedir. 6 yıldır profesyonel bir şeklide çalışmaktayız.

misyonumuz :
modi fuar kurulduğu 2006 yılından bu yana, türk ve dünya st tasarım sektöründe ki gelişmeleri takip edip, sürekli kendini yenileyip; partner olarak gördüğü müşterilerine en iyi hizmet ve görselliği sunmaktadır.

hedef ve ilkesi müşterilerine değer yaratmak olan modi fuarın çalışma prensibi, kalite ve müşteri memnuniyetine dayanmaktadır.

türkiyede geleceğin fuar stları uygulamasını misyon olarak belirleyen modi fuar, herbiri kendi sektörlerinde marka olmuş bir çok firma ve işletmenin st tasarımı anlamında çözüm ortağıdır.

vizyonumuz :
modi fuar kalite ve müşteri memnuniyetimizden ödün vermeden, gelişen ve sürekli yenilenen tasarım sektöründe ki en son uygulamaları takip ederek, müşteri ilişkisini partner ilişkisine dönüştürerek, sektördeki öncelikle tercih edilen firmaların başında gelmektir.

yurtiçi - yurtdışı fuar ve kongreler için hizmetlerimiz :

- ürün teşhir stları
- kongre stları
- mağaza-ofis dekorasyonu
- ahşap fuar stları
- modüler fuar stları
- max plus fuar stları
- fuar malzemesi kiralama
- özel sistem tasarımlar
- fuarlar için hostes temini
- ahşap kare profil
- fuar ekstra malzemesi

doğru tasarlanmış, doğru fiyatlı, fuar st ve kongrelerinize çözüm ortağınız.

Harita

02125792569

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori:

Anahtar Kelimeler