Momentum Mühendislik

İvedik Organize Sanayi Bölgesi 1468.Cadde 163/74 Yenimahalle-Ankara, Ankara ,Türkiye

Detaylar

Momentum Mühendislik
firmamız kurulduğu günden bu güne siz değerli müşterilerimizin dış kaynak ihtiyaçlarını en ideal şekilde alması için gerek teknoloji gerekse uzmanlık açısından her zaman gelişime büyük önem vermiştir.

günümüz iş dünyasında önde gelen eğilimlerden bir tanesi de firmaların önceliklerini belirlemeleri ve var olan kaynaklarını bu öncelikleri oluşturan aktivitelere ve süreçlere harcamalarıdır. bu konudaki öngörüler, firmaların kendi öz ya da temel yeteneklerine odaklanmak zorunda kalacaklarına yönündedir.

temel yeteneklere odaklanmak firmalar açısından makul bir gelişmedir bunun firmalara öncelikli faydası firmaların hacirc lihazırda yapmayı sürdürdükleri onlarca aktivite ya da süreçlerden temel yetenekleri olan süreçleri daha hızlı ve verimli bir şekilde geliştirmelerine olanak sağlamasıdır. bu durum müşterinin son ürüne karşı olan beklentilerini karşılamada gözle görülür katkılar sağlar. rakipler tarafından taklit edilmeleri güçleşir.

işletmelerin temel olmayan yetenekleri iş süreçlerinin düzgün işlemesi için önemli role sahip olan fakat ürünlerin oluşumunda kendi başına önemli bir role sahip olmayan aktivitelerdir.

işletmeler öz veya temel yeteneklerin kullanılmadığı işlerin, işletme dışından kendi alanında uzmanlaşmış başka işletmelerden almasına dış kaynak kullanımı (outsourcing) denir. bu noktada dış kaynak kullanımının iki önemli ayağı vardır:

middot rekabet avantajı sağlayan temel yeteneklere odaklanmak,

middot temel yeteneklerin dışında kalan faaliyetlerde ise, bu konularda uzmanlaşmış diğer işletmeler aracılığıyla gerekli kalite standartlarına uygun bir biçimde malzeme yacirc da hizmet girdisi sağlamak.

momentum tünel alanında uzman kadrosu ve üstün makine parkıyla sizlerin talaşlı imalat ve imalat danışmanlığı konularındaki dış kaynak ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılamayı hedefler.



müşterilerimizin geri bildirimleri bizim için çok değerlidir. firmamız hakkındaki görüşlerinizi bizimle paylaşmanız verdiğimiz hizmetin kalitesini arttırmada en büyük referanslarımızdan olacaktır.

Harita

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori:

Anahtar Kelimeler