Muratoğlu Nakliyat

5 Yıldız / 1 Oy
veysel karani mah. asilturk cadesi no: 33 Samandıra, Sancaktepe, İstanbul ,Türkiye

Detaylar


 

Hakkımızda

1990 yilinda küçük bir kamyonetle Taşimacilik ve Evden Eve Nakliyat işlerıne başladık Daha sonra  Nakliyat ta uzmanlaşarak Muratoğlu Evden Eve Nakliyat Tic.Ltd.Şti'yi 1994 yilinda kurduk. 1994 Tarihinde bu yana uzman kadromuz ve guvenle, yiların vermiş olduğu tecrübe bilgi ve birikim ile siz değerli Müşterılerımize hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Geçen zaman zarfında büyüyerek deneyimli, uzman kadro ve geniş araç filosu ile sektöründe  lider firma yolunda hızla büyümüş ve gelişmiştir. Geçen zaman zarfında bir çok değerli müşteri ile tanışıp memnuniyetlerini ve saygılarını kazanmanın verdiği azim ve çoşku ile bügünde, dün olduğu gibi 7/24 saat hizmet sunmaya devam etmektedir.

Tarafımızdan yapılan Hizmetler;

Evden Nakliyat
Depolama
Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat
Ofis taşımacılığı
Fuar ve tekstil Nakliyat işlemleri
Paketleme Hizmeti
ücretsiz Expertiz Hizmeti
 

 

Evden Eve Nakliyat ve Evden Eve Nakliye Sektörlerinin inanılmaz derecede gelişmiş olması bu sektörde yeni iş imkanlarının doğmasına sebep olmuştur.

Bu durum sektörde işin sadece günlük kazanç olarak gören firmaların doğmasına sebep olmuştur. Oysa Evden Eve Nakliyatgünümüz sektöründe kurumsal bir hal almış ve almak zorundadır. Bahse konu olan paravan firmalar vergi ödemeyip sigortasız, işçi çalıştırarak hem insanların hem de müşterileri maddi anlamda sıkıntıya sokmaktadır.

Problemsiz hızlı, güvenli ve temiz bir taşıma için lütfen ücretsiz expertiz talep ediniz.

Muratoğlu Evden Eve Nakliyat olarak ev eşyalarınızı, ofis ve büro malzemelerinizi  istediğiniz tarihte istediğiniz yere taşırız. Çünkü taşıma bizim işimiz.

Elbiseleriniz elbise taşıma dolapları ile tarafımızdan titizlikle taşınır.


Nakliyat hakkında Merak Edilenler?

Muratoğlu Evden Eve Nakliyat, Nakliyat ve Evden Eve konusunda   merak edilen soru ve sorunlarınızı şöyle tanımlamaktadır.

Nakliyat Sigortası Yapılması Zorunluluğu Varmı?

Yasal olarak böyle bir sorumluluğunuz bulunmamaktadır. Fakat Şehirler arası taşınmalarınızda mutlaka eşyalarınızı sigortalayınız.

Depolama Sigortası Yapılması zorunlumudur?

Yasal olarak böyle bir zorunluluk yok fakat  yapılması dağa doğru ve daha güvenli olacaktır. Zira meydana gelebilecek her türlü zararlara karşı ( deprem, hırsızlık, yangın vb) olaylara karşı önlem almak gerekmektedir.

Evden eve nakliyat firmaları arasında  fiyat farkı var mı? Sebepleri nelerdir ?

Müşterilerimiz den en çok bu konuda sorular almaktayız. Evet kesinlikle fiyat farkları mevcut. Serbest piyasa olduğu için sektörel anlamda ciddi sıkıntılar çıkmaktadır.

Önceden Ön talep yapılmadığından anlaştığınız firma size Fiyatı düşük tutarak bir nevi sizi bağlamaktadır. Fakat daha sonra taşıma esnasında bir takım istekler ile anlaşma fiyatını 2 katına kadar çıkarabilmektedirler.

Örneğin: Kat çok, Eşya fazla, Yetersiz araç genişliği ile birlikte eşyanız almaz bahanesi, KDV farkı, mesafe farkı vb sebepler ile maliyetiniz artabilmektedir.


Nakliyat için önceden ön talep gereklimi?

Kesinlikle her türlü Evden Eve ve Evden Eve Nakliyat işlemleriniz için bir ön talepte bulunun.

Muratoğlu Evden Eve Nakliyat sizin için varız.

muratoğlu evden eve nakliyat, nakliye, evden eve nakliye,

Harita

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori:

Yorumlar 1 TÜMÜNÜ GÖR

ahmet
ahmet13-02-2017 03:41ÖS
ev eşyasi taşima

PAKETLEME HİZETİ;

Muratoğlu Evden Eve Nakliyat ile görüşmeye başladığınız andan itibaren, bizim için siz değerli müşterilerin taşıma işlemleri yapılacak olan ÜCRETSİZ EKSPERTİZ hizmeti ile başlamaktadır.

Muratoğlu Evden Eve Nakliyat taşıma esnasında Ev eşyalarınız özel havalı patpat ile sarılarak kırılma ve çizilmelere karşı koruma sağlanmaktadır. Daha sonra sarılan eşyalarınız itina ile deneyimli elemanlarımız ile güven ile taşınıp, kapalı içi suntalı saç kasa araçlarımızda istiflenerek yüklenir.

Yükleme sırasında tarafımızdan alınan eşyalarınız diğer tarafta tekrar aynı şekilde itina ile yerleştirilmektedir.

Sökülecek durumdaki eşyalarınızın monte ve De’montesi yapılarak, ambalaj işlemlerinden sonra güvenli bir şekilde nakliye işlemleri gerçekleşir.

Kırılacak durumdaki eşyalarınız (Zücaciye) özel yapım kağıtlarla titizlikle sarılıp özel kartonlara yerleştirilerek, diğer tarafta deneyimli elemanlarımız tarafından titiz bir şekilde açılarak yerleştirilmededir.