mutlualisverisler.com

Ataşehir, İstanbul ,Türkiye

Detaylar

mutlualisverisler.com

Ocak 2001 yılından bu yana faaliyette olan Danışman Reklamcılık, müşteri memnuniyeti ilkesi ile, kurum ve bireysel müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına kaliteli ve ekonomik çözümler üretme bilinciyle kurulmuştur.
Geride bıraktığı 16 yıllık tecrübesi, iş disiplini ve kalkite anlayışı ile sektörün ileri gelen firmalarından biri olarak müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.
Müşteri odaklı çalışma sistemimizle, vizyonunuzu en iyi şekilde destekleyecek taleplerinizi; tasarımı ile estetik, kaliteli ve zamanında uygun çözümler üretiyoruz.
Danışman Reklamcılık, çok iş ve çok müşteri değil, kaliteli projeler ve keyifli çalışmalar vizyonu ile hareket eder.Firmamız  her biri kendi alanında uzman çalışanlarımız ile gelişen teknolojiyi  takip ederek müşterilerine kusursuz hizmet  sunma misyonu ile her geçen gün hizmet yelpazesini genişletmektedir.
Danışman Reklamcılık ; Pazarlama İletişimi, PR, matbaacılık, web tasarımı, promosyon, tanıtım, organizasyon ve yayıncılık alanlarında hizmet vermektedir. Hizmet alanımız; satış ve üretim sürecindeki  standart gereksinimlerin karşılanmasından, bir firmanın ürün bandından çıktığı andan itibaren firmanın / ürünün tanıtılması, kurumsal kimliğinin dolayısı ile markanın yaratılmasına değin geniş bir aralıkta  hizmet vermektedir. Çalışma İlkemiz; müşterimizin maddi manevi yaptığı yatırımlarının amacına ulaşması ve uzun soluklu ticari ilişkilerin geliştirilmesidir.Size işinizin özgün gereksinimlerinden , standart gereksinimlere değin  geniş bir yelpazade hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.
 
Danışman Reklamcılık Ailesine 2009 senesinde  ‘ Mutluluğunuza ortak olmak için yanınızdayız ‘ sloganıyla Mutlu Davet Organizasyon  katıldı. 14 senedir şirketlerin seminer,fuar,toplantı,açılış ve kutlama yemeklerini organize eden firmamız Mutlu Davetle son 6 yıldır da çiftlerin tüm organizasyonlarına hizmet vermektedir. Davet organizasyon hizmetinin yanısıra  imalatçı firma olarak 2 sabit mağaza, bir sanal mağazası ile Nikah Şekerinden Davetiyeye, Aksesuardan Mevlid Şekerine  kadar geniş ürün yelpazasiyle ailelere de hizmet vermektedir.

mutlualışverişler, Promosyon, tanıtım, organizasyon, nikah şekeri,  davetiye, mevlüt şekeri,

Harita

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori:

Anahtar Kelimeler