Nobren Açık Parfüm Bayiliği

Ali Rıza Gürcan Cad. Eski Çırpıcı Yolu. Meridyen Plaza No:1 Kat:2 /236 Merter, Zeytinburnu, İstanbul ,Türkiye

Detaylar

Nobren Parfüm olarak amacımız olağanüstü satış ekibimiz ve her zaman sizlere yardımcı olmaya hazır özverili müşteri destek ünitelerimizle sizleri beklentilerinizin ve ihtiyaçlarınızın acısından fazlasıyla memnun edecek parfümler yaratmaktadır.

Tuana Kozmetik, üretimini yüksek kimya mühendislerinin kontrolleri altında profesyonel teknik kadrosu ile Sağlık Bakanlığı'nın koymuş olduğu standartlara harfiyen uyulmakta ve teknolojinin sunduğu tüm imkanlardan faydalanmaktadır.

Nobren Parfüm, üretiminde kullanmış olduğu hammaddelerin dünya genelinde kendini ispatlamış ve IFRA (international Fragrance Association) ve RIFM (Research Institute for Fragrance Materials) standartlarını uygun hammaddelerle çalışmaktadır.Hammaddelerimizin bir çoğu başta Fransa,Almanya,ve İngiltere'den temin etmekteyiz.

VİZYONUMUZ

Müşterilerimize değer vererek, geniş ürün yelpazesi ve yüksek kaliteli parfümleri çok iyi servis imkanları ile sunmak, yenilikçi ve değişik ürünler yaratarak konumumuzu uluslar arası piyasalardaki mevcut gelişimlerin önünde sürdürmektedir.

MİSYONUMUZ

Yüksek kaliteyi en uygun fiyatlarda üretebilmek ve müşteri memnuniyeti en üst düzeyde sağlamaktadır.

AMACIMIZ

Müşterilerimizin istekleri ve hayalleri biçimlendirilmiş, yüksek standartlarda ürünler yaratmak ve müşterilerimize çarpıcı bir hizmet anlayışı sunmaktır.

KALİTE ve DEVAMLILIĞI

Kalite kontrol departmanımız üretim ve aktif kontrol takımlarımızla birlikte çalışarak müşterilerimize gönderilen bütün parfümlerin bizden standartlara uygunluğunu kontrol etmektedir.

Müşterilerimizle aramızda var olan sıcak ve devamlı iletişim sonucu olarak onlardan kazandığımız geri bildirimler sayesinde oluşabilecek en ufak hatalardan başlayarak problemlerin önüne geçilmekte ve ürünlerimiz kalitesinin her zaman yüksek bir düzeyde kalmasını sağlamaktadır.

Yaratılıcık ve yeniliklere açık olmak başarılı ve kaliteli parfümler üretmenin en temel yapı taşlarıdır.

 TENİNİZİ  KALİTEYLE BULUŞTURAN ÖNCÜ MARKA !!!

Harita

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori: