Nopest Haşere Kontrol Hizmetleri

gayrettepe mah. ayaznadere cad. no:9/8, Beşiktaş, İstanbul ,Türkiye

Detaylar

Kaliteli hizmeti insan sağlığına tehdit etmeden, çevreye duyarlı, Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlar kullanarak biyosidal ürün uygulama direktiflerine uygun olarak haşere kontrol hizmeti vermeyi amaç edinmiştir.

Türkiye genelinde konut ve ticari müşterilere yönelik Güvenli ve verimli bir şekilde haşere sorununu ya da haşere oluşturabilecek tehditleri çözmek için uzman kadrosuyla siz müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için çalışmaktadır.

Bilgi birikimi ve deneyimi ile harmanlanmış profesyonel Haşere İlaçlama ve kontrol hizmeti yaklaşımı ile “sizlerin ihtiyaçlarına en uygun ve en iyi çözümleri sunmak, yaşadığınız ortamı sağlıklı ve yaşanabilir bir hale getirmek” vizyonunu hedef almış, kalıcı çözümler sunarak en kısa sürede en az maliyetle değişimi bizimle yaşamanızı sağlamaya odaklanmış bir Haşere ilaçlama ve Kemirgen Kontrol firmasıdır.

Nopest böcek ilaçlama, böcek ilaçlama firmaları, böcek ilaçlama fiyat, böcek ilaçlama şirketi, böcek ilaçlama istanbul, haşere ilaçlama, fare ilaçlama, pire ilaçlama, karınca ilaçlama,

Harita

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori: