NOTE REKLAM

YAKUPLU MAH 208.SK AĞAOĞULLARI PLAZA A BLOK NO :15, Beylikdüzü, İstanbul ,Türkiye

Detaylar

HAKKIMIZDA
“Her Markanın Bir Öyküsü Olmalı”
VİZYON
Note Reklam 2011 yılından bu yana strafor kesim malzemeleri alanında profesyonel hizmet sunmaktadır. Reklam içerikli, tabela, kurumsal logo uygulamaları, AVM süslemeleri, Dummy ürün marketleri ve binlerce açık proje alanıyla alanında tüketiciler için güvenilir bir çözüm ortağı olan Note Reklam, portföyünde yer alan yüzlerce proje ile adını bu alanda ciddi şekilde duyurmuştur. Strafor malzemenin fonksiyonları yalnızca iki boyutlu olarak değil, 3 boyutlu diyagel kesim ile de sektörün içinde bir adım önde yerini alan Note Reklam strafora neredeyse sınırsız bir boyut kazandırmaktadır. Verdiğimiz rahatsızlıktan özür dilemiyoruz
MİSYON
Çağımızın gereksinimleri için proje dağarcığını ve üretim potansiyelini her alanda yüzde yüz sağlayarak, strafor yazı - kesim - alan ve dekor objeleri için tüketiciye her türlü tüketim ve tedariki karşılamak. Bunu yaparken, çevreye duyarlı ve her boyutta projeye yeni bir soluk katarak portföyünü müşteri memnuniyeti ile her dönem genişletmek hedefindedir. 
Straforun 2 ve 3 boyutlu kesimlerine 4. Boyutu da kalitesi ve müşteri memnuniyetini katarak her alanda hizmetlerimizi sınırsız şekilde sunmaktır.

NOTE REKLAM, STRAFOR HARF KESİM, LAZER KESİM, ARAÇ KAPLAMA, FUARCILIK, FUAR HİZMETLERİ, REKLAM, TABELA,

Harita

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori: